🚨 اخبار ارز دیجیتال

“NFT ها بیت کوین را شکست خواهند داد” – مجموعه OnChainMonkey NFT اتریوم را کنار می گذارد

دنی یانگ، مدیر عامل متاگود گفت که این اقدام به این دلیل است که شبکه بیت کوین به عنوان یک پلت فرم امن تر برای کاربران در نظر گرفته می شود.

تیم مجموعه توکن های غیرقابل تعویض OnChainMonkey در تلاشی عظیم که انتظار می رود چندین ماه طول بکشد، کل مجموعه ۱۰۰۰۰ NFT خود را از اتریوم به بیت کوین منتقل می کند.

دنی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل متاگود، گفت: «در حالی که ما برای انتقال مجموعه پرچمدار خود، OCM Genesis، از اتریوم به بیت کوین آماده می شویم، یک گذار تاریخی در افق است.» آقای یانگ در بیانیه ای در ۷ سپتامبر گفت.

OnChainMonkeys برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۲۱ در اتریوم راه اندازی شد، اما یانگ گفت که حرکت به بیت کوین Ordinals به این دلیل است که جامعه معتقد است بیت کوین بستر امن تری را برای کاربران فراهم می کند.

پروتکل بیت کوین Ordinal با تمرکززدایی و امنیت بیشتری نسبت به پروتکل NFT اتریوم طراحی شده است. NFT های با ارزش بالا با بیت کوین برنده خواهند شد.

پیشنهاد مهاجرت به بیت کوین توسط ۹۹ درصد از دارندگان توکن OnChainMonkey تصویب شد. یانگ گفت این بدان معنی است که جامعه اعتماد زیادی به حرکت به سمت بیت کوین دارد.

با این حال، این انتقال پرهزینه خواهد بود و متاگود انتظار دارد بیش از ۱ میلیون دلار برای اطمینان از روند انتقال آرام هزینه کند.

اگرچه فرآیند مهاجرت بسیار پیچیده است، اما هر OnChainMonkey جدید در بیت کوین منشا روشنی برای NFT اصلی اتریوم مربوطه دارد. هنگامی که دارنده NFT اتریوم را می سوزاند، شماره ترتیبی بیت کوین مربوطه را دریافت می کند.

با این حال، یانگ می‌گوید این انتقال نسبت به آنچه Metagood قبلاً در فضای بیت‌کوین Ordinals انجام داده است، دشوارتر خواهد بود.

ما اولین شرکتی هستیم که ۱۰۰۰۰ تصویر از مجموعه خود را در بیت کوین ثبت کرده است. ما اولین شرکتی هستیم که مجموعه والد-فرزند را روی OCM Dimensions 300 راه اندازی کردیم. علاوه بر چاپ js. بیت کوین.”

با این حال، اتریوم همچنان با ۲۳۶.۸ میلیون دلار پرداخت های NFT در ماه گذشته، در مقایسه با سولانا (۳۷.۷ میلیون دلار) و بیت کوین (۱۱.۱ میلیون دلار) در رتبه دوم، طبق CryptoSlam، به تسلط بر بازار NFT ادامه می دهد. او به جایگاه ششم بازگشت.

در همان زمان، حجم معاملات بیت کوین Ordinal از ماه می تا اواسط آگوست، با وجود افزایش محبوبیت آن در اوایل سال ۲۰۲۳، ۹۸ درصد کاهش یافت.

با این حال، یانگ نگران نیست و به کوین تلگراف تاکید می کند که یک اکوسیستم قوی NFT بومی بیت کوین هنوز در راه است. او افزود که هم اکوسیستم بیت کوین و هم اکوسیستم NFT اتریوم پتانسیل شکوفایی دارند.

مربوط: علیرغم سقوط قیمت، اردیال ها هنوز هم اکثریت انتقال بیت کوین را تشکیل می دهند

NFT های OnChainMonkey در حال حاضر با حداقل قیمت متوسط ​​۱.۱۰ اتر (ETH) با حجم معاملاتی بیش از ۲۰۵۵۰ ETH از ۹۵۰۰ مورد از زمان عرضه آن در بازار NFT OpenSea در سپتامبر ۲۰۲۱ معامله می شوند.

طبق گزارش OpenSea، از ۲۹۰۰ دارنده OnChainMonkey NFTs، ۳۱٪ مالکان منحصر به فرد هستند.

لیست OnChainMonkey NFT هایی که در حال حاضر در OpenSea معامله می شوند.منبع: OpenSea

ورود Ordinals و توکن های BRC-20 در ژانویه راه اندازی شد. این امر توسط سافت فورک Taproot که در نوامبر ۲۰۲۱ انجام شد امکان پذیر شد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: بازی‌های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیستند … اما این در حال تغییر استنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا