اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل: ابزارهای زنجیره‌ای برای شفای کریپتو یک کابوس پاک‌پرست هستند، اما ضروری هستند

یک دادگاه فدرال ایالات متحده اخیراً از فناوری زنجیره ای برای جلوگیری از ورود مجرمان به ارزهای دیجیتال در شبکه جولات استفاده کرده است. بنیانگذار مایک کانوویتز اعتراف کرده است که ممکن است از طرفداران رمزارز مورد نفرت قرار گیرد.

بنیانگذار بلاک چین لایه ۱، جورات، از پروتکل خود در برابر افراد متنفر بالقوه دفاع کرده و استدلال می‌کند که پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال یک معامله است که نیازمند اجرای قانون در زنجیره است.

در ۸ آگوست، دادگاه منطقه ای ایالات متحده از ابزارهای اجرایی زنجیره ای Jurat استفاده کرد تا چندین فرد تحریم شده را از حساب های ارزهای دیجیتال خود منع کند. این افراد به دلیل پولشویی و استفاده از باج افزار برای اخاذی از ارزهای دیجیتال به نفع برنامه تسلیحاتی کره شمالی، تحریم شدند.

مایک کانوویتز، بنیانگذار و مدیر عامل Julat به کوین تلگراف گفت که این سفارش اولین در نوع خود است.

بلاک چین جورات از طریق فورکی از بلاک چین بیت کوین شکل گرفت و در اواخر سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد. این فناوری، گره های بلاک چین را به سوابق دادگاه متصل می کند تا احکام دادگاه را اجرا کند.

کانوویتز اذعان می کند که چنین فناوری احتمالاً انتقاد علاقه مندان به تمرکززدایی را به دنبال خواهد داشت.

“بعضی از مردم استدلال می کنند که آنها خالصان فلسفی هستند و از آن متنفرند. من متوجه شدم.

با این حال، وکیل مستقر در ایلینوی گفت که چنین فناوری می‌تواند حفاظت‌های لازم را برای دارایی‌های دیجیتال فراهم کند، که کلید پذیرش جریان اصلی است.

او توضیح می دهد: “بعضی از افرادی که در حال حاضر فکر می کنند نباید مجری قانون موثر در زنجیره وجود داشته باشد، اگر هک شوند، فریب بخورند یا کلیدهای خصوصی خود را گم کنند، احساس متفاوتی دارند. سپس می توانند مطمئن باشند که می توانند دارایی خود را پس بگیرند.”

در نیمه اول سال ۲۰۲۳، ۶۵۶ میلیون دلار ارز دیجیتال معامله شد. بر اساس گزارش ۳۰ ژوئن از شرکت امنیتی بلاک چین Beosin، به دلیل کلاهبرداری، هک و کشیدن فرش از بین رفته است.

او افزود: «این نه تنها یک عمل غیرقانونی را که باعث ترس و وحشت پذیرفته شدگان و خشم مقامات دولتی می شود، رام می کند، بلکه این پتانسیل را دارد که ابزارهای باورنکردنی را برای تجارت باز کند.»

مربوط: راه اندازی IDO MetaCourt: یک تغییر پارادایم در خدمات حقوقی Web3

تا به امروز، دادگاه ها ابزار محدودی برای مسدود کردن یا توقیف وجوه ارزهای دیجیتال داشته اند. یک تاکتیک رایج دستور مبادلات متمرکز ارزهای دیجیتال برای مسدود کردن وجوه یا تحویل هویت مظنونان بود.

با این حال، ابزارهای اجرای روی زنجیره با اتصال بلاک چین و گره های نرم افزاری JTC به دادگاه انتخابی کاربر کار می کنند.

در طول دعوا، هر یک از طرفین بسته به اینکه دادگاه چه کاری انجام دهد، هش های رقیب را در اختیار دادگاه قرار می دهد. هنگامی که یک حکم صادر می شود، دادگاه به سادگی هش طرف برنده را می چسباند و گره نرم افزار پس از دسترسی به ثبت دادگاه آنلاین، دستور را به طور مستقل اجرا می کند.

دادگاه شناسه Jurat را ضمیمه کرد که سپس توسط گره بلاک چین JCT خوانده شد و کلید خصوصی متهم در بلاک چین JCT مسدود شد. سس: جورات. آیو

کانوویتز گفت که این ابزار در حال حاضر فقط در ایالات متحده و فقط روی بلاک چین های اتصال کار می کند. با این حال، در آینده می‌خواهیم فناوری JCT را به سایر بلاک‌چین‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم معرفی کنیم.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا