🚨 اخبار ارز دیجیتال

استفاده از کاربران ارزهای دیجیتال در آفریقا در مقابل غرب – بنیانگذار Fonbnk کریستین دافاس توضیح می دهد

کریستین دافاس، بنیانگذار Fonbnk معتقد است که فقدان زیرساخت های اساسی مانند ارتباطات راه دور، پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا را کند می کند.

قاره آفریقا به دلیل جمعیت جوان، مدیریت اقتصادی ناقص دولت و زیرساخت های مالی ناکافی برای اتصال ملی و جهانی، بازار مهمی برای پذیرش ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود.

در قسمت ۲۸ از آن را هش کندر سال، میزبان Elisha Owusu Akyaw به Christian Duffus، بنیانگذار Fonbnk می‌پیوندد تا در مورد پیچیدگی‌های ورود کاربران از این قاره بحث کند. دافوس ایده‌های خود را در مورد روش‌های متنوع و نوآورانه برای استفاده از کاربران جدید ارزهای دیجیتال در بازارهای در حال توسعه به اشتراک می‌گذارد، همچنین این که چگونه عوامل دیگری مانند آموزش و مقررات بر روند ورود به وب‌۳ در آفریقا تأثیر می‌گذارند. توضیح دهید که چگونه تأثیر می‌گذارد.

دافوس Fonbnk را تأسیس کرد تا مجموعه‌ای از رمپ‌های ورودی و خروجی را برای افرادی از کشورهای در حال توسعه ارائه کند که به دنبال نفوذ به صنعت Web3 هستند. شیفتگی او به پرداخت های دیجیتال به رشد پول موبایلی در قاره آفریقا مربوط می شود. دافوس افرادی را مشاهده کرد که موجودی‌های خود را در گروه‌های فیس‌بوک و واتس‌اپ منتقل می‌کردند و آن‌ها را با چیزهای دیجیتالی دیگری مبادله می‌کردند. این تجربه منجر به ایجاد Fonbnk شد که در درجه اول بر اقتصاد پول نقد آفریقا تمرکز دارد.

Owusu Akyaw اشاره می کند که چگونه شرکت هایی مانند Fonbnk در حال استقرار رمپ های دیجیتالی با دارایی های دیجیتالی جالب مانند زمان پخش هستند و چگونه با نحوه تراکنش های دیگران در سطح جهانی بسیار متفاوت است. اپلیکیشن‌هایی مانند Fonbnk به کاربران اجازه می‌دهند تا زمان پخش (اعتبار دیجیتالی برای برقراری تماس تلفنی و دسترسی به اینترنت) را به ارزهای دیجیتالی مانند USD Coin (USDC) تبدیل کنند. دافوس توضیح می دهد که چون بسیاری از مردم حساب بانکی ندارند، ایجاد موج بعدی فناوری مالی بر روی Web3 منطقی تر است.

مطالب مرتبط: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

در مورد مقررات و آینده اکوسیستم ارزهای دیجیتال آفریقا، بنیانگذار Fonbnk گفت که اگرچه مقررات مطلوبی معرفی خواهد شد، اما ممکن است مدتی طول بکشد و برنامه های غیرمتمرکز تری بومی آفریقا در ماه های آینده ظاهر خواهند شد.

از منظر محصول، شکی نیست که ما شاهد فعالیت‌های زنجیره‌ای بیشتری خواهیم بود، خواه معرفی پروتکل‌های منحصربه‌فرد ملی، DApps یا سایر پروژه‌هایی باشد که ویژگی‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فرد هر کشور را به عنوان یک کل در نظر می‌گیرند. بازاری در سراسر قاره، رفتاری خاص برای آفریقا.

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا