اخبار ارز دیجیتال

درباره تعطیلی بیت ترکس و اقدامات SEC در ایالات متحده – مدیر عامل شرکت جهانی Bittrex در Consensus 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الیور لینچ پیشنهاد کرد که یک حوزه قضایی با چارچوبی مشخص برای ارزهای دیجیتال و سیاستگذارانی که مایل به استفاده از آنها هستند، یک ترکیب برد-برد بالقوه برای استارت‌آپ‌ها است.

الیور لینچ، مدیر عامل صرافی Bittrex Global، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پاسخ داد و ادعا کرد که فرصت روشنی برای بحث در مورد اقدامات اجرایی احتمالی وجود ندارد.

لینچ در گفت‌وگو با Cointelegraph در کنفرانس Consensus 2023 در آستین، تگزاس در ۲۸ آوریل گفت که قبل از اینکه تنظیم‌کننده‌های مالی در ماه مارس اعلامیه ولز را به همتایان آمریکایی این شرکت صادر کنند، Bittrex گفت که ارتباط “دقیقاً صفر” بین Global و SEC وجود داشته است. در ارتباط با اجرای دفترچه سفارش مشترک.»

مدیرعامل Bittrex Global با بسیاری از شکایاتی که شرکت‌های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده به SEC در رابطه با موضع SEC در مورد اقدامات اجرایی کرده‌اند، موافق است، و رئیس، گری جنسلر اغلب «بیا و با ما صحبت کن» را تأیید کرده است. به این نکته اشاره کرد که این رویکرد مانعی ندارد. پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase گفت زمانی که در ماه مارس اخطاریه مشابهی از SEC دریافت کرد، این شرکت گفت که می‌خواهد با مقررات مالی مطابقت داشته باشد. او گفت که با مقامات ملاقات کرده است. بیش از ۳۰ بار در نه ماه” و بازخورد کمی دریافت کرد.

لینچ درباره SEC گفت: “ما هرگز از آنها چیزی نشنیدیم. آنها با ما صحبت نکردند. آنها از ما هیچ اطلاعاتی نپرسیدند. آنها هیچ تعاملی با Bittrex Global نداشتند. وجود نداشت.” این بلاتکلیفی است که همه چیز را فرا گرفته است. شما فقط نمی دانید که بعداً چه اتفاقی می افتد، از کجا می آید، چرا، چگونه در آمریکا اتفاق می افتد.

در ماه مارس، Bittrex برنامه‌های خود را برای پایان دادن به فعالیت‌های خود در ایالات متحده تا ۳۰ آوریل با استناد به محیط سخت مقرراتی و اقتصادی در ایالات متحده اعلام کرد. در آن زمان، صرافی اعلام کرد که الزامات نظارتی برای شرکت‌های ارز دیجیتال ایالات متحده «اغلب نامشخص بوده و بدون بحث یا ورودی مناسب اجرا می‌شوند». مشخص نیست که آیا شرکت قبل از اطلاع کافی به این تصمیم رسیده است یا خیر.

مربوط: Protocol Labs، Chainalysis، Bittrex به فصل Crypto Layoff اضافه شدند

Bittrex در ایالات متحده فعالیت می کرد، اما این شرکت جهانی در لیختن اشتاین و برمودا تنظیم می شود، که Linch ادعا می کند که برخی از “موفق ترین رژیم های نظارتی در جهان” هستند. کوین بیس در ماه آوریل گزارش داد که مجوز فعالیت در برمودا را به عنوان بخشی از برنامه های خود برای بورس اوراق بهادار دریافت کرده است.

مدیرعامل Bittrex Global آن را یک دستورالعمل برنده بالقوه برای شرکت‌های رمزنگاری که به دنبال راه‌اندازی در این فضا هستند، هم از نظر دارایی‌های دیجیتال و هم یک چارچوب ایجاد شده برای سیاست‌گذارانی که مایل به استفاده از آنها هستند، نامید. ترکیبی از مقررات و تنظیم‌کننده‌ها پیشنهاد شد. لینچ گفت که می‌توانیم جنبه‌هایی از چارچوب بازار دارایی‌های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) را با الگوبرداری از مقررات لیختن اشتاین و برمودا ببینیم.

با این حال، در ایالات متحده، بسیاری از شرکت ها همچنان به عدم شفافیت نظارتی هنگام بررسی اینکه آیا عملیات خود را به خارج از کشور منتقل کنند، اشاره می کنند. قانونگذاران اخیراً در جریان یک جلسه استماع در کمیسیون نظارت بر مقررات مالی، از جنسلر رئیس SEC در مورد دارایی های دیجیتال سؤال کردند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا