اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران Huobi در مورد چالش های اداره صندوق VC 400 میلیون دلاری می گوید: «پول قدیمی تقریباً از بین رفت.

Jun امسال در بازار نزولی یک صندوق راه اندازی کرد و همچنان به سرمایه گذاری در شرکت های Web 3.0 ادامه می دهد.

توییتر جدید موقعیت در 12 دسامبر، دو جون، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global، به‌روزرسانی جدیدی از تجربه خود در اداره ABCDE Capital، یک صندوق سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز (VC) وب 3.0 400 میلیون دلاری در ژوئن امسال ارائه کرد. من دیدگاه‌های خود را به اشتراک گذاشته‌ام. به گفته Jun، ایده ABCDE Capital در ماه مارس متولد شد و قبلاً در ماه آوریل در سنگاپور ثبت شده بود. جون پس از این حادثه گفت، در میان فروپاشی 40 میلیارد دلاری Terra Luna که در ماه می رخ داد، “پول های قدیمی عمدتا فرار کردند.”

جون بدون نگرانی ادامه داد، در ماه اوت صندوق VC کاملاً عملیاتی شد و “ما چندین شریک داریم که ده ها میلیون دلار را برای سرمایه گذاری جمع آوری می کنند.” در حالی که گزارش اولیه در اوایل نوامبر نتایج “بسیار خوب” را نشان داد، جون گفت که سقوط بعدی FTX “بسیار فراتر از آنچه انتظار می رفت” برای صنعت بود.

اخراج، کاهش دستمزد و تعدیل نیرو به موضوع اصلی شرکت‌های ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. اعتقاد بر این بود که دشمنی بین FTX و بایننس باعث توسعه صنعت سالم می‌شود، اما FTX بسیار ضعیف و رو به جلو است. معلوم شد که تسلیم شده و باعث شده است. موجی از فاجعه.” امروز، بایننس بیش از 75 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و خواه ناخواه، CZ [Binance CEO Changpeng Zhao] نگرش به مقررات نشان دهنده نگرش صنعت به عنوان یک کل است و یک چالش بزرگ برای CZ است. ”

وقتی صحبت از امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi می شود، جون رونق تابستان گذشته را به اقدامات تسهیل کمی (QE) از سوی فدرال رزرو ایالات متحده نسبت می دهد. جون در ارتباط با مقررات، گفت که رشد DeFi عمدتاً توسط شرکت‌هایی مانند Coinbase، Circle، Grayscale، و Paxos هدایت می‌شود که “فعالانه مقررات را پذیرفته‌اند” و سرمایه‌گذاران بزرگ نهادی که در پشت QE وارد این فضا شده‌اند. او توانست این کار را انجام دهد.

“انفجار FTX باعث وحشت و یا حتی منفور پول های قدیمی و سازمان های دولتی سنتی در قلمرو آشفته و بی نظم کریپتو شد. ما از سیاست های آرامی که از صندوق ثروت دولتی حمایت می کند حمایت نکردیم و در بازار سرمایه گذاری نکردیم. “

جون همچنین فاش کرد که از زمانی که ABCDE Capital شروع به سرمایه گذاری در ماه آگوست کرد، هفت شرکت در سبد سهام خود در بخش های امنیت، داده، اجتماعی، دانش صفر و توکن غیرقابل تعویض جمع آوری کرده است. یکی از بنیانگذاران این پروژه نوشت: “ABCDE فقط در 15 تا 20 شرکت در سال سرمایه گذاری می کند. شرکت های خوب از بازارهای نزولی هراسی ندارند. ارجاعات پذیرفته می شود. بیایید ادامه دهیم!”نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا