اخبار ارز دیجیتال

کارکنان OKX برای خرید “شل توکن” توضیح می دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به نظر می رسد افراد خاصی علاقه مند به خرید توکن های فهرست شده هستند که دیگر ارزش بازار یا فعالیت توسعه ندارند.

طبق پستی به تاریخ ۲۴ آوریل، صرافی ارزهای دیجیتال OKX از خرید و فروش “توکن های پوسته” فهرست شده در بورس پشتیبانی نمی کند.

شفاف سازی پس از آن صورت گرفت که یکی از کارکنان OKX هایتنگ مجموعه ای از WeChats را به اشتراک گذاشت گفتگو جایی که گفته می شود فردی برای خرید یک “توکن پوسته” به کارکنان OKX مراجعه کرده است، یا همانطور که فرد توضیح می دهد:

“[Tokens] اگرچه این پروژه به عنوان OK فهرست شده است، اما این پروژه دیگر عملیاتی نیست. من دوست دارم کسی چنین پروژه ای را به عهده بگیرد. ”

پیام دیگری با عنوان “یک توکن پوسته OKX پیدا کنید. بودجه ۱.۵ میلیون دلار است. سپرده جمع آوری شد. DM برای توکن قابل اعتماد.”

OKX از خرید Shell Tokens پشتیبانی نمی‌کند. علاوه بر این، پروژه‌هایی که می‌توانند Shell Tokens را بفروشند، معمولاً پروژه‌هایی هستند که عملکردی ندارند.

هایفنگ گفت که OKX مرتباً توکن‌های فهرست شده در صرافی‌ها را رصد می‌کند و توسعه‌دهندگان «با سوء قصد در بازار، عملیات، امنیت و سایر رفتارهای مخاطره‌آمیز دستکاری می‌کنند» معامله نمی‌شود. وی افزود که از فهرست آن مکان حذف خواهد شد. او نوشت: «حتی به کسب این نوع پول در OKX فکر نکنید.

در همان روز، موسس OKX، مینگ شینگ ژو نیز در مورد توییت هایفنگ اظهار نظر کرد:

“بدون توهین. همه پروژه ها [that] مطابق با توافق نامه OKX، Stop Develop از فهرست حذف خواهد شد. ”

مانند شرکت‌های شل، توکن‌های شل شامل فعالیت‌های تجاری، دارایی‌ها یا سکه‌هایی بدون ارزش بازار هستند. در مورد توکن‌های شل، این پروژه ممکن است کشش اولیه را برای توکن‌هایش به دست آورد تا الزامات فهرست صرافی را برآورده کند، اما سپس فعالیت و عملیات تجاری آن متوقف شد. هنگامی که پروژه ای از کار افتاده است، توکن های زیربنایی آن باید به صورت دستی از لیست حذف شوند. همانطور که کارکنان OKX اشاره کرده اند، خرید توکن های Shell می تواند منجر به دستکاری بازار شود.

مجلات: ۳ میلیون دلاری OKX Airdrop، ۱ Hour Due Diligence در ۳AC، Binance AIنویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا