اخبار ارز دیجیتال

OKX به هند گسترش می یابد، کارمندان محلی را برای اکتشاف Web3 استخدام می کند

مدیر اجرایی OKX گفت که این شرکت به دنبال ورود به بازار هند از طریق استخدام کارمندان محلی و “درک فرهنگ” است.

بر اساس گزارش CoinDesk، صرافی ارزهای دیجیتال OKX قصد دارد وارد بازار هند شود و کارمندان محلی را برای گسترش پتانسیل برنامه های Web3 خود استخدام کند.

حیدر رفیق مدیر عامل OKX گفت که این شرکت قصد دارد با استفاده از جامعه توسعه دهندگان هند، خدمات کیف پول خود را به صورت تصاعدی گسترش دهد. وی همچنین گفت که در حال حاضر ۲۰۰۰۰۰ کیف پول کاربر OKX در هند وجود دارد که تنها ۵ درصد از کاربران Web3 هند را تشکیل می دهد.

“ما در مورد جوامع یاد می گیریم. ما با مردم محلی کار می کنیم. به این فکر می کنیم که کجا می توانیم ارزش بیافزاییم.”

بر اساس داده‌های فعلی CoinMarketCap، OKX از نظر حجم معاملات ششمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان است. ما همچنین یک دفتر مرکزی جهانی نداریم که از مراکز منطقه ای در سنگاپور، دبی، هنگ کنگ و باهاما فعالیت می کند.

رفیق گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای افتتاح دفتری در هند ندارد، اما به کارمندان محلی برای هدایت تلاش های خود در هند متکی است.

“ما در حال تلاش برای شناسایی افرادی هستیم که در باغ وحش حضور دارند و چه کمک هایی انجام می دهند. جامعه توسعه دهندگان بزرگی وجود دارد. چگونه از آنها حمایت می کنیم و چه نوع روابطی با آنها داریم؟” چگونه می توانیم آن را ایجاد کنیم؟”

او اظهار داشت که اتخاذ یک رویکرد اجتماعی می تواند راه درست برای دستیابی به بازارهای محلی را برجسته کند.

اخیرا، OKX با پلتفرم بلاک چین Neo برای میزبانی هکاتون APAC در شهر بنگالورو در جنوب هند شریک شد. حیدر این حرکت را آزمونی برای تایید فرضیه ها، درک فرهنگ و حمایت از اکوسیستم محلی Web3 نامید.

مربوط: تجارت پایه ساده شده و نحوه انطباق صرافی ها با نیازهای سازمانی – پرسش و پاسخ با OKX

اگرچه تجارت با ارزهای مجازی در هند قانونی است، اما در حال حاضر هیچ قانون مشخصی توسط هیچ مرجع مرکزی وجود ندارد و آنها با ریسک سرمایه گذار معامله و استفاده می شوند. اگرچه ممنوعیتی ندارند، اما وضعیت ارز قانونی را نیز ندارند و نمی توان از آنها برای مقاصد بانکی استفاده کرد. این کشور در حال حاضر ۳۰ درصد مالیات بر ارزهای دیجیتال اعمال می کند.

در ۲۷ ژوئیه، دادگاه عالی هند، دولت ائتلافی را به دلیل فقدان مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال مورد توبیخ قرار داد. در واکنش به افزایش فعالیت‌های مجرمانه مرتبط با ارزهای مجازی، دولت از دولت خواست تا مشخص کند که آیا برنامه‌ای برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال در آینده دارد یا خیر.

رفیک گفت که او معتقد است تنظیم‌کننده‌های محلی شروع به جدا کردن Web3 از امور مالی متمرکز (CeFi) کرده‌اند. او گفت: “آنها بیشتر نگران مکان هایی هستند که دارای رمپ های ورودی قانونی هستند. ما این کار را می کنیم، اما در هند این کار را نمی کنیم.”

هنگامی که هند یک چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کرد، ما می خواهیم در خط مقدم باشیم.

OKX قصد دارد کارکنان میدانی را در هند استخدام کند، در حالی که صرافی‌های هندی CoinSwitch و CoinDCX اخیراً مجبور به اخراج کارکنان خود به دلیل رکود فعلی بازار شده‌اند.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا