اخبار ارز دیجیتال

OKX جلسه تمرینی Metaverse را با ستاره فوتبال روبن دیاز راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این تجربه به طرفداران اجازه می دهد تا با دیاز ارتباط برقرار کنند و تکنیک های آموزشی و نکات مربیگری را در واقعیت مجازی تجربه کنند.

OKX، صرافی ارزهای دیجیتال و توسعه‌دهنده فناوری Web3، در ماه گذشته با آخرین اعلام از اولین تجربه فراگیر فن متاورس به عنوان بخشی از “OKX Collective” در این فضا فعال بوده است.

در ۳ آوریل، این شرکت اعلام کرد که با یکی از سفیران برند خود و فوتبالیست منچستر سیتی، روبن دیاس، به نام “Train Like Dias” همکاری می کند.

بر اساس این اطلاعیه، هواداران می توانند تکنیک های تمرینی مورد علاقه دیاز را به صورت مجازی همراه با مربیگری و راهنمایی تجربه کنند. این تجربه برای طرفداران متاورس OKX Collective باز است.

Haider Rafique، مدیر ارشد بازاریابی جهانی OKX، گفت که تجربه همه جانبه جدید به اتصال طرفداران کمک می کند و “نمونه عالی دیگری از آنچه این فناوری می تواند انجام دهد.”

امکاناتی که Web3 می‌تواند ارائه دهد بسیار زیاد است و فقط توسط تخیل ما محدود می‌شود.»

OKX و منچسترسیتی در جولای ۲۰۲۲ رسما شریک خواهند شد. این پلتفرم به پیشنهادات آینده محتوای Web3 توسط دیگر بازیکنان تیم، از جمله الکس گرین‌وود، ایلکای گوندوگان و جک گریلیش اشاره کرد.

یک آواتار متاورس از تجربه همه جانبه متاورس مجموعه OKX. منبع: OKX

Cointelegraph برای اظهار نظر در مورد این تجربه همهجانبه با OKX و Dias تماس گرفت.

مربوط: آیا این است یا نیست: اخلاق، دموکراسی و اخلاق در فراجهان نوپا

همانطور که در “Train Like Dias” دیده می شود، Metaverse همچنان مرز بعدی در کشف ارتباط بین واقعیت فیزیکی و برنامه های کاربردی Web3 است. با این حال، رویدادهای اخیر پیرامون توسعه متاورس پس از اینکه دیزنی بخش متاورس را خراش داد، پیچیده شده است.

این تنها یک هفته پس از شروع شایعات منتشر شد مبنی بر اینکه Animoca Brands، یک توسعه دهنده برجسته متاورس در فضا، نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار از صندوق متاورس کم کرده است. انیموکا بی درنگ این اتهامات را رد کرد.

این در حالی است که کره جنوبی در ۱۲ مارس «صندوق متاورس» را با هدف تسریع ابتکارات متاورس خود در این کشور راه اندازی کرد.

مجله: آیا متاورس واقعاً شبیه «سقوط برفی» است؟نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا