اخبار ارز دیجیتال

OKX یکپارچه سازی هوش مصنوعی را برای نظارت بر نوسانات بازار راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال OKX یک ادغام جدید را اعلام کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا نوسانات بازار را در زمان واقعی از طریق الگوریتم های هوش مصنوعی پیشرفته نظارت کنند.

پس از آخرین به روز رسانی به چت ربات بدنام هوش مصنوعی (AI) ChatGPT-4، این فناوری به یک کلمه کلیدی در داخل و خارج از صنعت کریپتو تبدیل شده است. نظرات در مورد این فناوری ممکن است متفاوت باشد، اما شرکت ها همچنان به ادغام هوش مصنوعی برای بهبود تجربه کاربر ادامه می دهند.

در ۳۱ مارس، OKX، یک صرافی ارزهای دیجیتال و شرکت فناوری Web3، راه‌اندازی یکپارچه‌سازی جدید از EndoTech.io را اعلام کرد که از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای ثبت نوسانات بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند.

الگوریتم‌ها هم یادگیری ماشینی و هم «تکنیک‌های پیشرفته دیگر» را برای انجام تجزیه و تحلیل بلادرنگ داده‌ها و فرصت‌های معاملاتی ترکیب می‌کنند.

به گفته دیمیتری گوشچین، مدیر عملیات EndoTech.io، درک نوسانات بازار “برای تجارت موفق در فضای ارزهای دیجیتال ضروری است.”

OKX همچنین زمانی که شعر تولید شده توسط هوش مصنوعی را در مورد کیف پول این شرکت از ChatGPT-4 در ۳۰ مارس منتشر کرد، به هوش مصنوعی جهش کرد.

این به‌روزرسانی جدید پلتفرم تنها چند روز پس از آن منتشر می‌شود که این شرکت اعلام کرد قصد دارد خدمات خود را به استرالیا گسترش دهد و فعالیت‌های قبلی خود را در کانادا تعطیل کند.

هوش مصنوعی موارد استفاده مختلفی را در صنعت ارزهای دیجیتال پیدا می کند، نه فقط برای شناسایی نوسانات بازار در زمان واقعی. همچنین برای ردیابی تراکنش های بلاک چین، استقرار عوامل اقتصادی مستقل برای تجارت و غیره استفاده می شود.

مربوط: آخرین اثبات ذخایر OKX 8.9 میلیارد دلار دارایی را نشان می دهد

در زندگی روزمره، برای کارهایی مانند دستیار شخصی، رسانه های اجتماعی، نیازهای خدمات مشتری و موارد دیگر استفاده می شود.

در حالی که برخی دیدگاه مثبت تری در مورد تأثیر فناوری هوش مصنوعی در سناریوهایی مانند Metaverse دارند، اخیراً نامه ای با امضای ۲۶۰۰ محقق و رهبر فین تک که خواستار توقف توسعه هوش مصنوعی شده بودند، منتشر شده است.

نگرانی اصلی گروهی از کارشناسان صنعت از جمله این بود که “هوش رقابتی انسان می تواند خطرات جدی برای جامعه و بشریت ایجاد کند.”

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توانیم به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنیم؟?نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا