اخبار ارز دیجیتال

OKX از قطعی های متناوب به دلیل نقص در تجهیزات Alibaba Cloud استناد می کند

سرور Alibaba Cloud Hong Kong IDC Zone C حوالی ساعت 10 شب به وقت شرقی شنبه آفلاین شد و در زمان گزارش بیش از 7 ساعت است که بازیابی نشده است.

صرافی ارزهای دیجیتال OKX پس از اعلام خرابی سخت‌افزاری در مرکز داده هنگ‌کنگ Alibaba Cloud، یک ارائه‌دهنده اصلی زیرساخت، Alibaba Cloud، شاهد یک اختلال در خدمات بود.

سرور Alibaba Cloud Hong Kong IDC Zone C حوالی ساعت 10 شب به وقت شرقی شنبه آفلاین شد و در زمان گزارش بیش از 7 ساعت است که بازیابی نشده است. داده‌های زنجیره‌ای نیز تأیید می‌کنند که OKX هیچ تراکنشی را در این جدول زمانی پردازش نکرده است.

وب سایت Alibaba Cloud نشان می دهد که سرور هنگ کنگ (چین) میزبان سه منطقه دسترسی است. آنها از سال 2014 شروع به کار کرده اند. همانطور که در زیر می‌بینید، ارائه‌دهنده ابر از طریق یک اعلامیه رسمی قطعی را تأیید کرد.

اعلام رسمی Alibaba Cloud در مورد قطعی سرویس که سرویس OKX را تحت تاثیر قرار داد.منبع: Alibaba Cloud

همزمان با اعلام قطع سرویس، OKX همچنین فاش کرد که در حال همکاری با Alibaba Cloud برای حل این مشکل است. در این اطلاعیه افزوده شده است: “وجوه امن است. ما برای ناراحتی عذرخواهی می کنیم.”

در طول این مدت، کاربران قادر به برداشت یا واریز وجوه نیستند، اما برخی ادعا می‌کنند که موجودی حساب آن‌ها به اشتباه 0 دلار در وجوه آنها نشان داده می‌شود و نسبت به ضرر احتمالی ابراز نگرانی می‌کنند.

OKX هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: OKX صفحه گواهینامه رزرو را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه حسابرسی خود ذخیره ها منتشر می کند

در اوایل دسامبر، آوالانچ بلاک چین شراکتی را برای تقویت ابتکار Node-as-a-Service Alibaba Cloud تشکیل داد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، هدف این همکاری توسعه ابزارهای جدید برای راه اندازی گره های اعتبارسنجی در پلت فرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا است. این ادغام به توسعه دهندگان Avalanche اجازه می دهد تا اعتبارسنجی های جدیدی را با استفاده از زیرساخت پلاگین و بازی Alibaba Cloud به عنوان یک سرویس راه اندازی کنند.

در طول راه اندازی، مشخص شد که Avalanche میزبان بیش از 1200 اعتبار سنجی است و روزانه حدود 2 میلیون تراکنش را پردازش می کند.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا