اخبار ارز دیجیتال

OKX و ByBit بانک های تحریم شده روسیه را از لیست پرداخت حذف می کنند

Tinkoff Bank و Sberbank دیگر از لیست تراکنش های P2P ByBit و OKX در دسترس نیستند.

پس از بایننس، حداقل دو صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، بانک‌های روسی تحت تحریم‌های مالی بین‌المللی را از گزینه‌های پرداخت خود حذف کرده‌اند. Tinkoff Bank و Sberbank دیگر از لیست تراکنش های P2P ByBit و OKX در دسترس نیستند.

به گفته رسانه‌های روسی، کاربران محلی دیگر نمی‌توانند ارز فیات را در ازای ارزهای دیجیتال در حساب‌های Tinkoff یا Sberbank خود در پلتفرم‌های OKX و ByBit P2P دریافت کنند. هیچ اطلاعیه رسمی از سوی نمایندگان هر دو شرکت در کانال های رسمی اعلام نشده است.

با این حال، در زمان این مقاله، OKX هنوز به کاربران اجازه می‌دهد ارز فیات را در حساب‌های شعبه روسیه بانک Raiffeisen و بانک استاندارد روسیه دریافت کنند. هیچ یک از مؤسسات مالی در فهرست نهادهای تحریم شده تهیه شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده قرار ندارند.

موج جدیدی از توجه به حضور بانک‌های تحریم‌شده روسیه در گزینه‌های پرداخت در صرافی‌های ارزهای دیجیتال، موج جدیدی از توجه را برانگیخت وقتی وال استریت ژورنال هفته گذشته گزارش داد که بایننس Tinkoff و Sberbank را به عنوان روش‌های پرداخت فهرست کرده است. در ۲۴ آگوست، برندهای رسمی Tinkoff و Sberbank از پلتفرم Binance P2P ناپدید شدند، اما گزینه‌های “زرد” و “سبز” که رنگ‌های برند را نشان می‌دهند، همچنان باقی ماندند. روز بعد، WSJ به نقل از یک سخنگوی بایننس گزارش داد که بانک های تحریم شده به طور کامل از لیست حذف شده اند.

مربوط: وکیل می گوید، رومن استورم، توسعه دهنده تورنادو کش با قید وثیقه آزاد شد

کوین تلگراف کشف کرده است که کاربران P2P در بایننس همچنان از “بانک سبز” به عنوان گزینه پرداخت ترجیحی خود برای تبلیغات برای فروش استفاده می کنند، حتی اگر باید حذف می شد. این کاربران ممکن است به روش‌های پرداخت دیگری مانند بانک استاندارد روسیه و بانک آک بارس مراجعه کنند، اما در «شرایط آگهی‌دهنده» خود تصریح می‌کنند که فقط از طریق «بانک سبز» نقل و انتقالات را می‌پذیرند.

طبق گزارش‌های رسانه‌ها، این امر در مورد OKX و ByBit هم صادق است، و بازرگانان همچنان گزینه مبادله از طریق بانک‌های دارای مجوز در ارتباطات خصوصی را ارائه می‌دهند.

مجله: آیا پرداخت باج افزار باید ممنوع شود؟ایده ای جذاب اما خطرناک

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا