اخبار ارز دیجیتال

گزارش: اکتبر شاهد حجم معاملات روزانه کم رکورد برای محصولات کریپتو است

با وجود تعداد کم تراکنش های روزانه، نشانه هایی از بهبود بازار حداقل برای محصولات مبتنی بر بیت کوین وجود دارد.

بازار ارزهای دیجیتال نشانه‌هایی از بهبود تدریجی را نشان می‌دهد، به طوری که بیت‌کوین (BTC) پس از سقوط اولیه به 17600 دلار در ماه ژوئن، بالاتر از سطح مهم روانی 20000 دلار قرار داشت، اما در این ماه، میانگین حجم کل محصول در روز در تمام دارایی‌های دیجیتال کم سابقه است. محصول سرمایه گذاری

بر اساس گزارش CryptoCompare که در 27 اکتبر منتشر شد، میانگین حجم معاملات روزانه محصولات ارزهای دیجیتال نهادی با 34.1 درصد کاهش به 61.3 میلیون دلار در ماه اکتبر رسید. تقریباً تمام محصولات ارائه شده در گزارش کاهش قابل توجهی را در میانگین حجم فروش روزانه تجربه کردند که از -24.3٪ تا -77.5٪ متغیر بود.

روند نزولی در حجم معاملات روزانه به آشفتگی اخیر بازار محدود نمی شود و به استثنای می 2022 به نوامبر 2021 باز می گردد. اکتبر امسال دومین ماه از سپتامبر 2020 بود که میانگین حجم معاملات روزانه به زیر 100 میلیون دلار رسید.

با این حال، این گزارش برخی از تحولات خوش بینانه را برای سایر نشانگرهای بازار دنبال می کند. کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) برای تمام محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال 1.76 درصد نسبت به سپتامبر افزایش یافته و به 22.9 میلیارد دلار رسیده است. AUM از ژوئیه افزایش یافته است.

مربوط: رکورد 55000 بیت کوین یا بیش از 1.1 میلیارد دلار از بایننس برداشت شده است.

محصولات Trust که 77.3 درصد از بازار را به خود اختصاص می دهند، AUM را با 2.34 درصد افزایش به 17.7 میلیارد دلار در اکتبر رساندند، در حالی که AUM با نمایندگی ETF با 1.59 درصد کاهش به 2.21 میلیارد دلار رسید.

معیار مهم دیگر جریان خالص است. در اکتبر سال جاری، جریان خالص هفتگی کالاهای مبتنی بر بیت کوین، میانگین ورودی 8.37 میلیون دلاری را در ماه اکتبر ثبت کرد، در حالی که کالاهای کوتاه مدت مبتنی بر بیت کوین، به طور میانگین 5.03 میلیون دلار، بیشترین خروجی را ثبت کردند. اوضاع برای محصول اتریوم بدتر شد که دومین جریان منفی خالص با 2.87 میلیون دلار را ثبت کرد.

در همان زمان، اتر (ETH)، توکن بومی بلاک چین اتریوم، تا 26 اکتبر سود بیشتری نسبت به BTC ثبت کرد و نزدیک به 14 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح هفتگی 1554 دلار رسید. در زمان انتشار، ETH 1508 دلار قیمت دارد.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا