🚨 اخبار ارز دیجیتال

دفتر فناوری مالی جدید OCC دارای مدیر و تاریخ افتتاحیه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

OCC دفتر نوآوری را با یک سازمان جدید جایگزین خواهد کرد که به آن کمک می کند تا در جریان تحولات و خطرات در حال ظهور در فین تک بماند.

دفتر کنترل ارز ایالات متحده (OCC) به طور رسمی در ۳۰ مارس ایجاد دفتر فناوری مالی را اعلام کرد. دفتر جدید به گسترش تمرکز فناوری OCC و حفظ پیشرفت سریع صنعت بانکداری کمک خواهد کرد. گفت.

دپارتمان فناوری مالی در ۱۰ آوریل به رهبری آقای پراشانت بهاردواج که عنوان معاون کنترل OCC و مدیر ارشد فناوری مالی را دارد، افتتاح خواهد شد. بهاردواج یک کارمند جدید در آژانس است. بر اساس اعلامیه:

آقای Bhardwaj تیم مسئول تجزیه و تحلیل، ارزیابی و بحث در مورد روندهای مرتبط در فناوری مالی، خطرات نوظهور و بالقوه و پیامدهای بالقوه برای نظارت OCC را رهبری خواهد کرد.

برنامه های خود را برای افتتاح دفتر جدید در ماه اکتبر اعلام کرد. ادغام و گسترش دفتر نوآوری OCC که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد.

مرتبط: OCC کارکنان را برای بحث های مرتبط با فین تک در دسترس قرار می دهد

OCC یک بخش مستقل از وزارت خزانه داری است و از می ۲۰۲۱ تحت مدیریت معاون کنترل ارز مایکل هسو بوده است. این آژانس یکی از اعضای هیئت مدیره فدرال رزرو است و بر بانک های تجاری “ملی” بیمه شده ایالات متحده نظارت دارد. توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC).

OCC بارها به بانک ها نسبت به معامله با ارزهای رمزنگاری شده هشدار داده است، به خصوص در نامه های تفسیری خود. علاوه بر این، در اوایل سال، یکی از سه تنظیم کننده بانکی بود که بیانیه مشترکی را صادر کرد و به بانک ها در مورد خطرات ارزهای دیجیتال هشدار داد.

OCC با دولت فدرال نوشت: “سازمان های بانکی از ارائه خدمات بانکی به طبقات یا انواع خاصی از مشتریان نه منع می شوند و نه دلسرد می شوند. بسیار گران است.” کمیسیون مقدماتی و FDIC.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا