اخبار ارز دیجیتال

OCC کارکنان را برای بحث های مرتبط با فین تک در دسترس قرار می دهد

این وزارتخانه گفت که پس از اعلام گفتگوهای یک به یک با OCC، از سال ۲۰۲۳ یک بخش فناوری مالی راه اندازی خواهد کرد.

دفتر کنترل ارز ایالات متحده (OCC) اعلام کرده است که نمایندگان آن می توانند در مورد فناوری مالی به صورت تک به تک بحث کنند.

در اطلاعیه ۳ نوامبر، OCC اعلام کرد شرکت هایی که محصولات و خدمات فین تک، مشارکت با بانک ها، یا نگرانی های “مرتبط با نوآوری مسئولانه در خدمات مالی” را در نظر می گیرند، باید در ۱۴ تا ۱۵ دسامبر به OCC بپیوندند. گفت که او این فرصت را خواهد داشت که یک جلسه یک ساعته با کارکنان این آژانس گفت که درخواست ها و موضوعات پیشنهادی برای بحث را بررسی خواهد کرد و زمان جلسات مجازی را اعلام خواهد کرد.

در بیانیه OCC آمده است که قصد دارد از سال ۲۰۲۳ یک بخش فناوری مالی ایجاد کند تا “درکی عمیق از فناوری مالی و چشم انداز فناوری مالی کسب کند.” فرم درخواست ساعات اداری OCC فرصتی برای “بحث صادقانه” ارائه می دهد، که نشان می دهد صورتجلسه جلسه و سایر جزئیات احتمالاً عمومی نخواهد شد.

در اعلام دفتر فناوری مالی، OCC گفت: ساعات اداری پیشنهادی یکی از پنج راه ارتباط مستقیم مشاغل و افراد با بخش دولتی خواهد بود. بخش OCC همچنین جلسات شنیداری، سمپوزیوم فین‌تک، شرکت در کنفرانس‌های مالی و بانکی و سخنرانی‌های عمومی را اعلام کرد.

مربوط: کنترلر OCC به دنبال همکاری فدرال با واسطه های کریپتو است

به نظر می رسد OCC در حال گسترش جاه طلبی های نظارتی خود در اختیارات خود بر شرکت های فین تک است. در سال ۲۰۲۱، دبیرخانه با تلاش‌های دفتر حمایت مالی مصرف‌کننده برای مجوز شرکت‌های فین‌تک غیر سپرده‌ای مخالفت کرد. در حالی که فدرال رزرو (فدرال رزرو)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا در رسیدگی به پرونده های نظارتی و اجرایی مربوط به دارایی های دیجیتال با هم برخورد کردند. مایکل هسو، معاون OCC نیز خواستار استانداردهای نظارتی استیبل کوین شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا