اخبار ارز دیجیتال

دانشگاه نیویورک با پروتکل NEAR برای راه اندازی کارگاه آموزشی Web3 شریک می شود

این دوره دانش آموزان را در معرض تجربه عملی با فناوری اساسی صنعت، صنعت به عنوان یک کل و ابزارهای Web3 قرار می دهد.

بر کسی پوشیده نیست که وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه و فضای وب ۳ می شود، آموزش مانعی برای ورود بسیاری است. این امر به ویژه هنگامی که به درک فناوری اساسی که این نوآوری های جدید را هدایت می کند، صادق است.

با پیوستن به تلاش برای گسترش آگاهی رمزنگاری، در ۸ فوریه، کالج مطالعات حرفه‌ای دانشگاه نیویورک (NYU SPS)، یکی از مدارس و کالج‌هایی که دانشگاه نیویورک را تشکیل می‌دهند، همکاری با بنیاد NEAR را اعلام کرد. “کارگاه آموزشی Web3” جدید برای دانشجویان و اساتید با شرکای صنعتی.

این دوره از موسسه ورزش جهانی پرستون رابرت تیش NYU SPS ارائه شده است. این کارگاه دارای زاویه خاصی است که به نقطه تلاقی وب ۳ و فناوری بلاک چین و صنعت ورزش نگاه می کند.

انجی کاماس، رئیس SPS NYU، گفت که دانشگاه مسئولیت دارد جامعه خود را برای “موفقیت در هر صنعتی” آماده کند.

وب ۳ و فناوری بلاک چین نه تنها در صنعت ورزش، بلکه در تمام صنایعی که زندگی ما را تحت تأثیر قرار می دهند، نقش مهمی ایفا خواهند کرد.

گفته می شود که این دوره به مبانی بلاک چین و دارایی های دیجیتال و کاربرد آنها در دنیای ورزش می پردازد. کسانی که در این دوره شرکت می کنند با تجربه عملی که توسط مایکل کلی، یکی از بنیانگذاران اکوسیستم NEAR تدریس می شود، قرار خواهند گرفت.

مربوط: خیریه بایننس بیش از ۳۰۰۰۰ بورسیه Web3 در سال ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد.

علاوه بر این، دانشجویان شرکت کننده در NYU SPS واجد شرایط دریافت جوایز NFT جدید از طریق Dapps در پلت فرم NEAR هستند. دانشگاه نیویورک اولین مدرسه ای نیست که برنامه درسی در زمینه فناوری بلاک چین و وب ۳ معرفی می کند، اما یکی از برترین دانشگاه های ایالات متحده است.

آموزگاران استرالیایی اخیراً بیانیه‌ای صادر کردند مبنی بر اینکه کمبود جهانی افراد تحصیلکرده “واجد شرایط” در صنعت Web3 وجود دارد.

هاکسلی پکهام از آکادمی بین المللی بلاک چین تاکید کرد که با توجه به اینکه ۶۰ صنعت در حال حاضر فناوری بلاک چین را به نوعی پیاده سازی می کنند، آموزش بلاک چین برای “نسل بعدی استراتژیست ها و مشاوران” مهم است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا