اخبار ارز دیجیتال

NYDFS مقرراتی را برای ارزیابی هزینه “نظارت و بازرسی” از شرکت های رمزنگاری دارای مجوز پیشنهاد می کند.

برخی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال با استفاده از BitLicense در نیویورک فعالیت می‌کنند، اما بسیاری از جمله اریک آدامز، شهردار نیویورک، از سیستم صدور مجوز به‌عنوان یک مانع دشوار برای غلبه بر آن انتقاد کرده‌اند.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) قانونی را پیشنهاد کرده است که به ادارات دولتی اجازه می دهد تا هزینه های نظارت شرکت های رمزنگاری دارای مجوز فعال در ایالت را ارزیابی کنند.

در یک اعلامیه در ۱ دسامبر، آدریان هریس، سرپرست NYDFS، اقدامات بودجه پیشنهادی را برای اظهار نظر عمومی باز کرد. در صورت تصویب، این مقررات به آژانس اختیار می‌دهد تا هزینه‌های نظارت و بازرسی کسب‌وکارهایی که در ایالت با BitLicense فعالیت می‌کنند را ارزیابی کند.

هریس گفت: «این آژانس رتبه‌بندی به وزارت خارجه اجازه می‌دهد تا به ساخت تیمی ادامه دهد که کشور را در مجموعه ابزارهای نظارتی ما رهبری می‌کند.» “توانایی جمع آوری هزینه های نظارتی به بخش کمک می کند تا از مصرف کنندگان محافظت کند و ایمنی و سلامت این صنعت را تضمین کند.”

برخی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال از BitLicense برای ادامه فعالیت در نیویورک استفاده می‌کنند، اما بسیاری از جمله اریک آدامز، شهردار نیویورک، از این اقدام به‌عنوان یک مانع دشوار برای افزایش انتقاد کرده‌اند. هزینه درخواست اولیه BitLicense 5000 دلار بود و NYDFS سرمایه خاصی را برای عملکرد آن تعیین کرد.

مربوط: NYDFS از شرکت‌های ارزهای دیجیتال می‌خواهد از تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده کنند

مقررات پیشنهادی مبتنی بر قانونی است که در ماه آوریل امضا شد که به NYDFS «اختیار جمع‌آوری هزینه‌های نظارتی از کسب‌وکارهای دارای مجوز رمزارز» را می‌دهد. هریس گفت که این قانون کمک می‌کند تا مقررات شرکت‌های ارزهای دیجیتال با آنچه بر بانک‌ها و شرکت‌های بیمه تحمیل شده است، مطابقت داشته باشد.

به گفته NYDFS، این پیشنهاد ابتدا به مدت ۱۰ روز برای اظهار نظر عمومی باز خواهد بود و سپس برای ۶۰ روز دیگر پس از ارسال در رجیستری دولتی برای عموم باز خواهد بود.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا