🚨 اخبار ارز دیجیتال

NYDFS به دنبال بازخورد عمومی در مورد راهنمایی های نظارتی پیشنهادی ارزهای دیجیتال است

این پیشنهاد شامل استانداردهای سخت‌گیرانه‌تری برای ارزیابی ریسک شرکت‌های رمزنگاری و چارچوبی برای تعیین پروژه‌های توکن در فهرست سبز NYDFS بود.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) از عموم مردم دعوت می کند تا در مورد پیشنهادات با هدف تشدید الزامات نظارتی برای شرکت های ارز مجازی فعال در این ایالت، بازخورد ارائه کنند.

NYDFS در اطلاعیه ۱۸ سپتامبر اعلام کرد که مدیر آدریان هریس چارچوبی را برای “تعیین سکه ها یا توکن ها” به لیست سبز رگولاتور اضافه می کند، همچنین “استانداردهای ارتقا یافته برای رویه های فهرست سکه و حذف از فهرست” را اعلام می کند. راهنمایی. توصیه هایی برای تقویت استانداردها با تمرکز بر تامین مالی غیرقانونی، قانونی، اعتبار، بازار و نقدینگی و ریسک های نظارتی.

هریس گفت: «از زمان پیوستن به DFS، اولویت اصلی من اطمینان از همگام بودن قابلیت‌های نظارتی و عملیاتی وزارت با پیشرفت‌های صنعت برای محافظت از مصرف‌کنندگان و بازارها بوده است.» تا. “در کمتر از دو سال، ما تیمی متشکل از بیش از ۶۰ متخصص با تجربه برای ایجاد و تقویت حفاظت از مصرف‌کننده و صنعت و همکاری با سیاست‌گذاران در سراسر جهان ایجاد کرده‌ایم. من توانستم.”

مربوط: Coinbase گزارش داد: ۱۹ درصد از نیویورکی ها دارای رمزنگاری هستند

در زمان انتشار، لیست سبز توکن های NYDFS شامل بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و چندین استیبل کوین صادر شده توسط Gemini و PayPal بود. این اعلامیه همچنین به دنبال معرفی قوانینی است که به NYDFS اجازه می‌دهد هزینه‌های نظارتی شرکت‌های ارز مجازی دارای مجوز فعال در نیویورک را ارزیابی کند.

از سال ۲۰۱۵، شرکت های رمزنگاری فعال در نیویورک در درجه اول ملزم به درخواست مجوز BitLicense از طریق NYDFS هستند. پلتفرم تجاری eToro اخیراً مجوزی را در ماه فوریه دریافت کرد و طبق لیست تنظیم کننده، تعداد شرکت های دارای مجوز در ایالت به بیش از ۳۰ شرکت رسید.

مجله: شهر رمزنگاری: راهنمای نیویورک


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا