اخبار ارز دیجیتال

NYDFS به شرکت‌های رمزنگاری توصیه می‌کند در صورت ورشکستگی وجوه کاربران و شرکت‌ها را با هم ترکیب نکنند.

NYDFS گفت: “قراردادهای مشتری VCE باید روشن کند که طرفین قصد دارند به جای رابطه بدهکار و بستانکار وارد یک رابطه حضانت شوند.

دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) دستورالعمل هایی را در مورد اینکه چگونه شرکت های دارای مجوز رمزارزها باید دارایی های مشتریان را در صورت “ورشکستگی یا اقدامات مشابه” از بین ببرند، صادر کرده است.

در اطلاعیه ۲۳ ژانویه، آدریان هریس، ناظر NYDFS گفت که شرکت‌ها و صرافی‌های رمزنگاری که تحت مجوزهای Bit اجباری ایالت نیویورک فعالیت می‌کنند، وجوه شرکتی را در دارایی‌های رمزنگاری کاربران سرمایه‌گذاری خواهند کرد. گفت که باید بین هر دو زنجیره داخلی و دفتر کل داخلی جدایی وجود داشته باشد. حساب ها”. نگهبان شرکت. طبق گفته تنظیم‌کننده‌ها، انتظار می‌رود شرکت‌های ارزهای دیجیتال دارایی‌های کاربران را «فقط برای انجام خدمات نگهداری و نگهداری» نگه دارند.

“آه [virtual currency entity’s] قرارداد مشتری باید روشن کند که طرفین قصد دارند رابطه حضانت برقرار کنند، نه رابطه بدهکار و طلبکار. ”

علاوه بر این دستورالعمل‌ها، NYDFS همه کسب‌وکارهای دارای مجوز را که دارایی‌ها را ذخیره می‌کنند ملزم می‌کند که «دفترها و سوابق مناسبی را حفظ کنند» و اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات خود را با شرایطی که در دسترس مشتریان است افشا کنند. اضافه کردم که وجود دارد. هریس گفت که این راهنمایی برای “حفاظت از دارایی مشتری” در نظر گرفته شده است.

این اعلامیه به دنبال چندین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده است که پس از گزارش مشکلات نقدینگی، از جمله FTX، BlockFi، Voyager Digital و Genesis، برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ تشکیل پرونده می دهند. بسیاری از مشتریان سابق شرکت های رمزنگاری در بحبوحه مراحل ورشکستگی به طور کامل بهبود نیافته اند.

مربوط: نیویورک برای تنظیم شرکت‌های ارزهای دیجیتال هزینه‌هایی را پیشنهاد می‌کند

در یک سخنرانی در نوامبر ۲۰۲۲، هریس گفت قانونگذاران در سطح فدرال باید «چارچوب ملی مانند نیویورک» را برای مقررات ارزهای دیجیتال با استناد به رژیم‌های صدور مجوز بیت در نظر بگیرند. NYDFS همچنین قبلاً دستورالعمل‌های نظارتی را برای استیبل کوین‌های دارای پشتوانه USD منتشر کرده بود.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا