اخبار ارز دیجیتال

گزارش: شهردار نیویورک از تعهد بیت کوین در میان بازار خرس، FTX حمایت می کند

در دوران تصدی اریک آدامز، پس از تصویب قانونی توسط دولت ایالت نیویورک مبنی بر توقف استخراج اثبات کار به مدت دو سال، بازار ارزهای دیجیتال نزولی شد.

اریک آدامز که در ژانویه به عنوان شهردار شهر نیویورک شروع به کار کرد، طبق گزارشات از وعده کمپین انتخاباتی خود مبنی بر تبدیل شهر نیویورک به یک مرکز ارزهای دیجیتال حمایت کرد، حتی با وجود کاهش قیمت بسیاری از توکن ها در سال ۲۰۲۲.

بر اساس گزارش ۱۲ دسامبر اسلیت، آدامز نشان داد که همچنان می‌خواهد شهر نیویورک «مرکز صنعت ارزهای دیجیتال» باشد. یکی از برنامه های او. اعلام کرد در جریان انتخابات شهردار نوامبر ۲۰۲۱. طبق گزارش‌ها، شهردار نیویورک، اولین حقوق از سه حقوق خود را در ژانویه و فوریه، قبل از رکود بازار ارزهای دیجیتال، به بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) تبدیل کرد.

شهردار آدامز معتقد است که ارزهای دیجیتال، بلاک چین و سایر فناوری‌های نوظهور فرصت‌های باورنکردنی برای نوآوری و رشد اقتصادی در درازمدت ارائه می‌کنند و امیدوار است که این اتفاق در نیویورک رخ دهد. بازار و عقب‌گردی‌های صنعت رشد بلندمدتی را تجربه می‌کنند.”

تخمین‌های اسلیت نشان می‌دهد که آدامز ممکن است تا ۶۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌های کریپتو خود را بر اساس قیمت‌های BTC و ETH از دست داده باشد. در زمان انتشار، قیمت بیت کوین ۱۶۹۹۸ دلار بود که در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۶۶ درصد کاهش داشت، در حالی که اتریوم ۱۲۴۹ دلار بود که تقریباً ۷۰ درصد در مدت مشابه کاهش داشت.

در دوران تصدی آدامز، دولت ایالت نیویورک قانونی را تصویب کرد که استخراج اثبات کار را به مدت دو سال ممنوع می کرد. پروژه NewYorkCityCoin (NYCCoin) که در نوامبر ۲۰۲۱ با حمایت شهردار منتخب آن زمان راه اندازی شد، نیز در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۹۳ درصد کاهش داشته است و در زمان انتشار به قیمت حدود ۰.۰۰۰۳ دلار رسیده است.

مربوط: شهر رمزنگاری: راهنمای نیویورک

به نظر می رسد که ورشکستگی صرافی رمزارز FTX باعث تحریک قانونگذاران ایالتی و قانونگذاران نیز شده است. لتیتیا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک، ممنوعیت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در برخی از صندوق های بازنشستگی را توصیه می کند. ریچی تورس، نماینده ایالت نیویورک در ۶ دسامبر نامه ای به دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده نوشت و از آن خواست تا عملکرد SEC در مورد FTX را بررسی کند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا