اخبار ارز دیجیتال

شهردار نیویورک طرحی را برای استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی در دولت محلی اعلام کرد

مدیریت شهردار نیویورک اعلام کرد که قصد دارد چارچوبی برای سازمان‌های دولتی ایجاد کند تا از هوش مصنوعی استفاده کنند و اولین چت ربات هوش مصنوعی شهر را آزمایش کنند.

دولت اریک آدامز شهردار نیویورک از برنامه‌هایی برای استقرار و تنظیم هوش مصنوعی (AI) در دولت محلی و ادغام آن در برنامه‌های کاربردی شهری خبر داد.

در ۱۶ اکتبر، دولت با انتشار یک به‌روزرسانی گفت که در حال توسعه چارچوبی است که به مقامات شهری اجازه می‌دهد تا ابزارهای هوش مصنوعی و خطرات آنها را به دقت ارزیابی کنند. این چارچوب همچنین برای ایجاد دانش و مهارت در فناوری هوش مصنوعی در میان کارمندان دولت و بهبود کیفیت زندگی ساکنان محلی طراحی شده است.

در این اطلاعیه آمده است که این طرح شامل ۳۷ “اقدام کلیدی” است که ۲۹ مورد از آنها در سال آینده آغاز یا تکمیل خواهد شد.

اهداف این طرح شامل ایجاد چارچوب حکمرانی هوش مصنوعی، شبکه مشاوره هوش مصنوعی، آماده سازی کارکنان شهری با دانش و مهارت های هوش مصنوعی و انتشار گزارش پیشرفت سالانه هوش مصنوعی است.

شهردار آدامز اظهار داشت که در حالی که این فناوری فرصتی را برای دولت‌ها فراهم می‌کند تا به طور مؤثرتری به مردم خدمت کنند، دولت‌ها باید مراقب خطرات باشند.

مربوط: گری جنسلر، رئیس SEC هشدار داد که بحران مالی قریب الوقوع ناشی از هوش مصنوعی “تقریبا اجتناب ناپذیر” است.

اعلامیه‌های آینده چارچوب هوش مصنوعی شامل به‌روزرسانی‌هایی برای پلتفرم MyCity Business، از جمله اولین آزمایشی اولین چت ربات هوش مصنوعی شهر نیویورک است. این ویژگی به پاسخ به سوالات مربوط به افتتاح و راه اندازی یک کسب و کار کمک می کند.

ماریا تورس اسپرینگر، معاون شهردار شهر در امور مسکن، توسعه اقتصادی و نیروی کار، گفت که معرفی ربات چت یک “نقطه عطف مهم” در دسترسی بیشتر دولت برای همه بود.

ما از طریق ایجاد این ابزار ساده و با کاربری آسان، موانعی را بر سر راه منابع شهری که می‌توانند بر کسب‌وکارهای کوچک در سراسر نیویورک تأثیر مثبت بگذارند، از بین می‌بریم.»

چت ربات جدید هوش مصنوعی می تواند اطلاعات بیش از ۲۰۰۰ صفحه وب مرتبط با کسب و کار در شهر نیویورک را جمع آوری کند و اطلاعاتی را در مورد قوانین و انطباق با مقررات، مشوق های تجاری موجود و بهترین شیوه ها برای جلوگیری از تخلف و جریمه ارائه دهد.

در ماه سپتامبر، آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) اعلام کرد که قصد دارد ربات هوش مصنوعی خود به سبک ChatGPT را برای استفاده در تحقیقات بسازد و مستقر کند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنین اذعان کرد که این آژانس از فناوری هوش مصنوعی برای نظارت بر بخش مالی برای نشانه‌های تقلب و دستکاری استفاده می‌کند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا