اخبار ارز دیجیتال

شرکت حقوقی نیویورک با Core Scientific به بررسی «کلاهبرداری اوراق بهادار» بالقوه می‌پردازد

این تحقیقات به دلیل گزارش Culper Research انجام شد که ادعا می‌کرد Core Scientific تجارت ماینینگ و میزبانی خود را «بیش از حد فروش کرده است».

یک شرکت حقوقی مستقر در نیویورک تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا استخراج کننده بیت کوین Core Scientific و تیم مدیریت آن ممکن است در “کلاهبرداری اوراق بهادار و سایر اقدامات تجاری غیرقانونی” شرکت داشته باشند، آغاز کرده است. در نتیجه، قیمت سهام شرکت چندین بار کاهش یافته است. .

به گفته شرکت سهامی اوراق بهادار Pomerantz LLP، این تحقیقات به دلیل گزارش سال ۲۰۲۲ توسط Culper Research انجام شده است که می گوید Core Scientific در سال ۲۰۲۱ کسب و کار ماینینگ و میزبانی خود را به میزان قابل توجهی فروش خواهد کرد و به مدت ۱۸۰ روز تعطیل خواهد شد. دوره بالا را رها کرد. ۲۸۲ میلیون سهم در مارس ۲۰۲۲ “آزاد برای فروش” می شود.

این گزارش حاکی از آن است که منابع داخلی Core Scientific “نگرانی برای سهامداران اقلیت” را کنار گذاشته اند و این خبر باعث شد که قیمت سهام Core Scientific در ۳ مارس ۲۰۲۲ ۹.۴ درصد کاهش یابد.

این شرکت حقوقی همچنین اعلام کرد که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲، وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس نتورک دادخواستی را به دادگاه ورشکستگی ارائه خواهد کرد و Core Scientific را به نقض بند فسخ خودکار و اضافه کردن هزینه های اضافی نامناسب متهم می کند. به تعهدات قراردادی خود عمل کند.

در نتیجه، قیمت سهام در روز بعد از ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ به میزان ۱۰.۳ درصد کاهش یافت.

در پرونده نهایی خود در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۲، شرکت حقوقی اعلام کرد که Core Scientific گفت: “با توجه به ابهامات در مورد وضعیت مالی شرکت، شک قابل توجهی در مورد توانایی شرکت برای ادامه کار وجود دارد.” و فاش کرد که او فقط ۲۴ بیت کوین دارد. (BTC). در مقایسه با ۱۰۵۱ بیت کوین در ۳۰ سپتامبر.

این خبر باعث کاهش شدید قیمت سهام Core Scientific شد و به ۰.۲۲ دلار برای هر سهم بسته شد که ۷۸.۱٪ کاهش یافت.

Pomeranz LLP گفت که در حال بررسی این ادعاها از طرف سرمایه گذاران Core Scientific است و از این سرمایه گذاران دعوت کرده است تا به دعوی بالقوه گروهی بپیوندند.

همان شرکت حقوقی در ۱۳ دسامبر به سیلورگیت کاپیتال گفت که “اظهارات نادرست و/یا گمراه کننده” را ارائه کرده و “حقایق نامطلوب مادی در مورد تجارت، عملیات و چشم اندازهای شرکت” را افشا کرده است.

مرتبط: BTC Miner Core Scientific تایید اولیه برای وام ورشکستگی ۳۷.۴ میلیون دلاری دریافت کرد

در ۴ ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که Core Scientific با تعطیلی ۳۷۰۰۰ دکل معدنی که میزبانی آن برای درجه سانتیگراد بود، موافقت کرده است. ماینرهای بیت کوین می گویند که نقش کلیدی در مسائل نقدینگی داشته و در ۲۱ دسامبر ورشکستگی فصل ۱۱ را ارائه کرده است.

در ۲۳ دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که یک دادگاه ورشکستگی ایالات متحده مجوز موقت Core Scientific را برای دریافت ۳۷.۵ میلیون دلار وام از طلبکاران موجود برای تامین مالی مسائل نقدینگی اعطا کرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا