اخبار ارز دیجیتال

NY AG علیه الکس ماشینسکی شکایت کرد و مدعی شد که “وضعیت مالی وخیم” سلسیوس را پنهان کرده است.

گفته می شود اقدامات الکس ماشینسکی که منجر به اعلام ورشکستگی درجه سلسیوس شد، با ارائه نادرست وضعیت مالی پلت فرم به سرمایه گذاران، به ضرر سرمایه گذاران کمک کرده است.

لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک ادعا می کند که بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سلسیوس، الکس ماشینسکی، “اظهارات نادرست و گمراه کننده” متعددی را بیان کرد که منجر به از دست دادن میلیاردها دلار توسط سرمایه گذاران شد و شکایت کرد.

در اطلاعیه ۵ ژانویه، دفتر دادستان کل نیویورک شکایتی را اعلام کرد که گفته می شود بیش از ۲۶۰۰۰ ساکن ایالت های ایالات متحده را از میلیاردها دلار ارز دیجیتال کلاهبرداری کرده است. به گفته جیمز، اقدامات Mashinski که منجر به اعلام ورشکستگی درجه سانتیگراد شد، به دلیل ارائه نادرست وضعیت مالی پلتفرم و عدم ثبت نام شخصی طبق قوانین ایالتی انجام شد و باعث از دست رفتن خانه شد.

جیمز گفت: “مدیر عامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، قول داده بود که سرمایه گذاران را به سمت آزادی مالی سوق دهد، اما آنها را به سمت ویرانی مالی سوق داد.” قانون، دادن وعده‌های نادرست یا غیرمستند یا گمراه کردن سرمایه‌گذاران را غیرقانونی می‌داند.

هدف از این دعوا منع ماشینسکی از “انجام تجارت در نیویورک” در آینده و پرداخت خسارت، استرداد و بهره برداری به سرمایه گذاران تحت تاثیر سلسیوس بود.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا