🚨 اخبار ارز دیجیتال

Num Finance استیبل کوین پزو کلمبیا را روی Polygon راه اندازی کرد

Num Finance در ماه می ۱.۵ میلیون دلار در دور اولیه تامین مالی دریافت کرد و در حال حاضر در حال انتشار استیبل کوین با ارزهای محلی در آرژانتین، پرو و ​​کلمبیا است.

Num Finance مستقر در آرژانتین اعلام کرده است که یک استیبل کوین متصل به پزو کلمبیا را راه اندازی کرده است، این شرکت در X Post در ۲۴ آگوست اعلام کرد.

استیبل کوین که nCOP نام دارد، یک استیبل کوین مبتنی بر چند ضلعی است که هدف آن بازار حواله است.

نام در یک پست وبلاگی گفت که کلمبیا سالانه بیش از ۶.۵ میلیارد دلار حواله دریافت می کند. حواله یکی از موارد مهم استفاده از استیبل کوین ها است.

لوگوی nCOP منبع: Num Finance

nCOP دارای یک “عملکرد بازده عددی” داخلی است که به کاربران اجازه می دهد تا در nCOP پرداخت شوند. مدیر عامل Num Finance آگوستین ریسرا گفت:

کلمبیا فرصتی منحصربه‌فرد برای «توکن‌سازی» حواله‌ها بر اساس ابزارهای مالی تنظیم‌شده و ارائه بازدهی در nCOP دارد. کلمبیا در حال حاضر یکی از کشورهای دریافت کننده حواله در آمریکای لاتین است. ”

این سومین استیبل کوین تولید شده توسط این شرکت خواهد بود، پس از اینکه nARS به پزو آرژانتین و nPEN به ارز پرو متصل شد.

مرتبط: بانک مرکزی کلمبیا محدود کردن منابع و مخارج CBDC را توصیه می کند

عدد اخذ شده ۱.۵ میلیون دلار بودجه اولیه به رهبری پروتکل رزرو در ماه می. این شرکت اعلام کرد که در آن زمان nARS و nPEN به ارزش ۲.۵ میلیون دلار در گردش داشت و به دنبال انتشار استیبل کوین های متصل به پزو واقعی برزیل، پزو کلمبیا و پزو مکزیک بود.

بانک مرکزی کلمبیا در حال بررسی صدور یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به عنوان یکی دیگر از ابزارهای احتمالی حواله است و می گوید CBDC های آینده باید محدودیت های نگهداری و تراکنش برای محافظت از سیستم مالی محلی داشته باشند. تصمیم گرفت.

همچنین در ۲۴ آگوست، مشخص شد که Mastercard پشتیبانی از کارت نقدی بایننس را در کشورهای آمریکای لاتین، از جمله کلمبیا، متوقف خواهد کرد.

مجله: مرد نامرئی در جهان دیده شده: چگونه بلاک چین می تواند امید تازه ای به روهینگیاهای بی تابعیت بیاوردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا