🚨 اخبار ارز دیجیتال

ستارگان NRL و یوتیوب در دعوی حقوقی گروهی FTX به توافق رسیدند: گزارش

ترور لارنس، ستاره NRL و کوین پافراس و تام نش، یوتیوبرها، تصمیم گرفته اند با سرمایه گذارانی که ادعا می کنند توسط تبلیغات FTX گمراه شده اند، توافق کنند.

بر اساس گزارش‌ها، ترور لارنس، مدافع NRL و اینفلوئنسرهای یوتیوب، کوین پاهراس و تام نش، دعوای خود را در مورد افشای نادرست صرافی ارزهای دیجیتال FTX در تبلیغات نامناسب به پایان رساندند. گزارش شده است که او این کار را انجام داده است.

بر اساس گزارش ۱۶ سپتامبر بلومبرگ، این سه چهره مشهور توافق نامه ای را امضا کردند، اما شرایط توافق فاش نشد.

تعدادی از اینفلوئنسرها و افراد مشهور متهم شده اند که از صرافی های ارزهای دیجیتال منحل شده بدون افشای اطلاعات مورد نیاز حمایت می کنند؛ این اولین بار برای یک سلبریتی است.

موارد مرتبط: پس از پیش فروش توکن ۷ میلیون دلاری، اینفلوئنسرها به تقاضای پرداخت از طریق NFT پاسخ می دهند

دیگر متهمان مشهور در این دعوای دسته جمعی عبارتند از: تام برادی، ژیزل بوندشن، کوین اولری، شکیل اونیل، نائومی اوزاکا و دیوید اورتیز.

هشت کاربر یوتیوب دیگر نیز در این شکایت از پاکراس و نش شکایت کردند: گراهام استفنز، آندری زیک، جاسپریت سینگ، برایان جان، جرمی لفور و اریکا کولبرگ. وجود دارد.

Creators Agency LLC، شرکت مدیریت استعدادهای مرتبط با ترویج FTX، نیز موضوع این شکایت است.

در ۱۵ مارس، یک شکایت دسته جمعی مطرح شد که اینفلوئنسرها به طور نادرست ماهیت FTX را افشا کرده اند. FTX در واقع محتوای پولی بود نه محتوایی که از کشف واقعی ناشی می شد.

حتی اگر FTX برای تبلیغ برند خود و تشویق پیروان خود به سرمایه گذاری غرامت قابل توجهی به متهمان پرداخت کرد، متهمان ماهیت و میزان حمایت مالی و/یا موافقت نامه ها، پرداخت ها و غرامت را فاش نکردند. “

مجله: لویاتان هوش مصنوعی Tencent، کلاهبرداری ۸۳ میلیون دلاری افشا شد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا