اخبار ارز دیجیتال

گلکسی دیجیتال Novogratz، GK8 سلسیوس را در فروش گاراژ ورشکستگی خریداری کرد

پلتفرم خود حضانت در سال 2021 به قیمت 115 میلیون دلار توسط سلسیوس خریداری خواهد شد و در انتظار تایید و تغییر مالکیت است.

شرکت سرمایه‌گذاری Galaxy Digital Holdings، به رهبری مایک نووگراتز، برنده مناقصه خرید GK8، یک پلت‌فرم نهادی دارایی‌های دیجیتالی خودسرپرست متعلق به شبکه سلسیوس شده است.

با توجه به پست وبلاگ GK8 در 2 دسامبر و بیانیه مطبوعاتی Galaxy، اگر خرید انجام شود، Galaxy حدود 40 نفر از این پلتفرم، از جمله رمزنگارها و مهندسان بلاک چین را به عنوان بخشی از این معامله استخدام خواهد کرد، از جمله دفتر تیم GK8 در تلفن که خریداری می‌کند. یک تیم قوی از آویو.

GK8 یک پلت فرم خود نگهبانی برای مدیریت دارایی های مبتنی بر بلاک چین، ارائه حضانت، سهام، DeFi، پشتیبانی NFT، توکن سازی و تجارت است.

تیم سازنده این پلتفرم ادعا می کند که امکان تراکنش های امن بلاک چین را بدون اتصال به اینترنت فراهم می کند و خطر هک شدن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

سلسیوس GK8 را با قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 خریداری خواهد کرد، اما گلکسی مبلغ پیشنهادی خود را به این شرکت فاش نکرده است.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل گلکسی، این خرید را “سنگ اصلی در تلاش ما برای ایجاد یک پلت فرم مالی با خدمات کامل برای دارایی های دیجیتال” خواند.

او افزود: «افزودن GK8 به خط تولید پرچم‌دار ما در یک زمان مهم برای صنعت ما، بر جاه‌طلبی مداوم ما برای سرمایه‌گذاری از فرصت‌های استراتژیک برای رشد Galaxy به شیوه‌ای پایدار تأکید می‌کند. وجود دارد.»

Galaxy قصد دارد از کار مداوم GK8 پشتیبانی کند و در عین حال از فناوری آن برای توسعه پلتفرم تجاری خود، Galaxy One استفاده کند.

انتظار می رود بنیانگذاران GK8، از جمله لیور لامش، مدیر عامل شرکت و شاهر شامای، مدیر ارشد اجرایی، در شرکت باقی بمانند تا تجارت جدید حضانت گلکسی را رهبری کنند.

لامش گفت: “با پشتوانه Galaxy، هدف ما معرفی محصولات جدید و هیجان انگیز به صنعت است که بهترین خدمات در کلاس گلکسی را به همراه رمزگذاری، امنیت و مهارت های بی نظیر R&D GK8 به نمایش می گذارد.”

مربوط: مایک نووگراتز: بنکمن آزاد «پارانوئید» است و به زندان می رود

سلسیوس از زمان تشکیل پرونده برای حفاظت از فصل 11 در 13 ژوئیه، در مراحل ورشکستگی بوده و در مورد طرح هایی برای فروش برخی از دارایی های خود بحث کرده است.

در یک پرونده قضایی، الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس گفت که بیت کوین (BTC) استخراج شده توسط عملیات استخراج خود را برای پرداخت حداقل یک وام و در آینده به شرکت می فروشد. او گفت که می تواند سود داشته باشد.

سلسیوس در اسنادی که در 15 سپتامبر به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شده بود، به دنبال مجوز برای فروش دارایی های استیبل کوین خود بود.

گلکسی دیجیتال اخیراً توسط BitGo، یک سرویس مدیریت ارز دیجیتال سازمانی و اپراتور کیف پول، به دلیل انصراف از خرید برنامه ریزی شده شکایت شده است.

گلکسی قرارداد می 2021 خود را برای خرید این شرکت در 15 آگوست 2022 فسخ کرده است. این به دلیل نقض قرارداد ادعا شده توسط BitGo در ارائه صورتهای مالی حسابرسی شده تا 31 ژوئیه 2022 انجام شد.

BitGo سپس در پستی در 13 سپتامبر فاش کرد که به دنبال بیش از 100 میلیون دلار خسارت است و گلکسی را به “انکار نادرست” و “نقض عمدی” قرارداد خرید خود با BitGo متهم کرد.

نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا