🚨 اخبار ارز دیجیتال

نووگراتز پیش بینی کرد بیت کوین در سال ۲۰۲۴ ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد شکست

فهرست

  • صعود بیت کوین به بالاترین حد اخیر
  • در میان هیجان مراقب باشید

به زودی گزارش مایکل نووگراتز، یکی از نام‌های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال، همراه با فاکس بیزینس، اعتقاد خود را به این موضوع ابراز کرد که بیت‌کوین می‌تواند در یک سال آینده به نقطه عطف ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

پیش‌بینی او در مقابل پس‌زمینه‌ای از قیمت‌های بی‌ثبات است، جایی که بیت‌کوین به سرعت به بالاترین حد خود رسیده است، اما با کاهش قابل توجهی مواجه شده است.

نووگراتز به پتانسیل نوسان ارز دیجیتال بین ۵۸۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ دلار اشاره کرد زیرا قبل از ایجاد یک فشار قوی تر به سمت بالا تثبیت می شود.

او گفت: “من تعجب نخواهم کرد اگر به ۵۸۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ دلار برگردیم تا زمانی که مقداری از خرید هضم شود و سپس رالی بعدی.”

او شتاب فزاینده در صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) را به عنوان محرک اصلی این رشد برجسته کرد و به چشم انداز صعودی برای ارز دیجیتال اشاره کرد.

این غول رمزارز افزود: «گفتن حقیقت واقعاً سخت است زیرا تقریباً شتابی در این ETF ها وجود دارد.

صعود بیت کوین به بالاترین حد اخیر

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بیت کوین اخیراً بالاترین رکورد خود را شکست و به بالای ۶۹۲۰۰ دلار رسید. این افزایش ارزش، ارزش بازار این ارز دیجیتال را به بیش از ۱.۳ تریلیون دلار رسانده است.

این افزایش به عوامل متعددی از جمله افزایش پذیرش توسط سرمایه گذاران نهادی و احساسات صعودی کلی در بازار ارزهای دیجیتال نسبت داده شده است.

با این حال، با وجود این اوج، بیت کوین کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و به زیر ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و سپس دوباره به ۶۶۰۰۰ دلار رسید.

این نوسانات بر ماهیت غیرقابل پیش‌بینی ارز دیجیتال و «سطوح کف‌آلود» که می‌تواند به آن برسد، همانطور که توسط تحلیلگران توصیف شده است، تأکید می‌کند.

در میان هیجان مراقب باشید

در مصاحبه ای با بلومبرگ شش روز پیش، نووگراتز وضعیت فعلی دارایی های ارزهای دیجیتال را “بسیار کف آلود” توصیف کرد.

او خاطرنشان کرد که بازار در حال تجربه کشف قیمت بی‌سابقه‌ای است که تحت تأثیر موج جدیدی از سرمایه‌گذاران، از جمله رشد قیمت‌ها قرار دارد.

انتقال درصد کمی از ثروت آنها به ارزهای دیجیتال می تواند نشان دهنده هجوم قابل توجهی از سرمایه باشد و بازار را بیشتر هیجان زده کند.

با این حال، نووگراتز همچنین نسبت به اصلاحات و تثبیت‌های احتمالی هشدار داد و به مسیر پیچیده و نامشخص بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اشاره کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا