🚨 اخبار ارز دیجیتال

راه حل چند امضایی جدید Signet بتای خصوصی را راه اندازی می کند

فهرست

  • راه حل Signet در نسخه بتا خصوصی فعال می شود
  • Signet از روز اول با Talisman Wallet ادغام شده است

Talisman's Signet در حال آماده شدن برای نسخه جدید، مجموعه ای از همکاری ها را با اکوسیستم اصلی Polkadot (DOT) مانند Aleph Zero Foundation، Parity Technologies، Polkadot Blockchain Academy، OnFinality و Avail امضا کرده است.

راه حل Signet در نسخه بتا خصوصی فعال می شود

Signet، یک محصول جدید در بخش راه حل های چند امضایی برای مدیریت گردش کار شرکتی و B2B، راه اندازی برنامه بتا خصوصی را اعلام کرد. این راه حل از ابزارهایی در مدل خود میزبانی شده پشتیبانی می کند و به کاربران سازمانی اجازه می دهد داده های خود را داشته باشند.

تصویر: افسون

توسعه این پلتفرم با کمک‌های بلاعوض اکوسیستم از بنیاد Web3 و Aleph Zero Foundation و همچنین بودجه مستقیم از خزانه‌داری پولکادوت حمایت شد. راه حل Signet به طور خاص برای سازمان هایی در اکوسیستم پولکادوت و فراتر از آن طراحی شده است.

ویلیام چن، رهبر Signet تاکید می کند که راه اندازی Signet در نسخه بتا خصوصی موفقیت بزرگی برای محصول آن و اکوسیستم Polkadot (DOT) به عنوان یک کل است:

کل تیم از معرفی Signet به بازار خرسند است. دنیای Web3 باید با نیازهای پیچیده سازمان‌های مبتنی بر زنجیره مدرن سازگار شود و این راه‌حل که می‌توان آن را به عنوان یک سیستم عامل برای عملیات مالی بلاک چین در نظر گرفت، این کار را انجام می‌دهد. Signet گردش کار سازمانی را بهبود می بخشد و امضاکنندگان را قادر می سازد تا عملیات Multi-Signature را کارآمدتر از همیشه اجرا کنند.

انتظار می‌رود این راه‌اندازی توجه کسانی را که در اکوسیستم پولکادوت هستند، به‌ویژه کسب‌وکارهای زنجیره‌ای، مؤسسات بزرگ و کسانی که قبلاً با پروژه Talisman آشنا هستند، جلب کند.

Signet از روز اول با Talisman Wallet ادغام شده است

پروتکل جدید توسط Parity Technologies، سازمان اصلی Polkadot (DOT) به رسمیت شناخته شده است. ارین گراسمیک، سرپرست زیرساخت و داده فنی در Parity Technologies، تاکید می کند که این محصول دارای طراحی و چشم انداز منحصر به فردی است:

Signet افزودنی عالی به اکوسیستم Polkadot است و شکاف بسیار مورد نیاز در فضای چند امضایی را پر می کند. UX و استعدادهای محبوب پشت طراحی کیف پول Talisman از سالها تجربه خود برای آسان کردن امضای چند امضایی استفاده کرده اند و نتیجه محصولی با تمام قابلیت استفاده است که ما از این تیم انتظار داریم.

Signet به طور یکپارچه با Talisman، یک کیف پول چند منظوره و غیرقابل نگهداری برای Polkadot (DOT)، از همان ابتدای فعالیت خود یکپارچه خواهد شد.

همراه با مدیریت فرآیند گردش کار، Signet یک پلت فرم است که عمیقاً به حفظ حریم خصوصی داده ها متعهد است و دارای چندین ویژگی داخلی است که می تواند برای استفاده با شبکه های متعدد برای پشتیبانی از اکوسیستم Aleph Zero، یک بلاک چین لایه ۱ مقیاس پذیر با ویژگی های افزایش دهنده حریم خصوصی، سازگار شود. .

اینها شامل پالت قرارداد Substrate و تعامل قرارداد هوشمند با راه حل AZERO.ID است که تطبیق پذیری و جذابیت پلت فرم را افزایش می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا