🚨 اخبار ارز دیجیتال

کلاهبرداران رمزارز معروف Monkey Drainer می گویند که “خاموش شده اند”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کلاهبرداران پشت کیت تخلیه کیف پول کریپتو روش دیگری را توصیه کردند و به مجرمان سایبری جدید توصیه کردند.

فیشرهای رمزارز پشت معروف ترین و با ارزش ترین سرقت های وب ۳ ادعا می کنند که فروشگاه های خود را تمیز کرده اند و “به سمت چیز بهتری حرکت می کنند.”

این کلاهبردار که با نام مستعار Monkey Drainer در تاریخ ۱ مارس در کانال تلگرامی خود پستی منتشر کرد و نوشت: «فوراً خاموش شود»، «فوراً نابود شود» همه «فایل‌ها، سرورها، دستگاه‌های» مربوط به Drainer، «فوراً نابود شود» خیر. او پست کرد. “

پیام کامل Monkey Drainer در تلگرام منتشر شد که خدمات جایگزین را توصیه می کند.منبع: تلگرام

کلاهبرداران نباید “در شکار پول آسان” در برابر “جنایتکاران سایبری جوان” آینده و آینده “گم شوند” و فقط کسانی که “بالاترین سطح فداکاری” دارند می توانند “اجرای مجرمان سایبری در مقیاس بزرگ انجام دهند.” من حتی توصیه کردم که باید بدوم. سازمانی از .

Monkey Drainer با اشاره به اکانت تلگرام این سرویس که درست یک روز قبل از اعلام Monkey ایجاد شده بود، یک سرویس جایگزین “بی نقص” را که زمانی ارائه می کرد به نام “Venom Drainer” توصیه کرد.

شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield در ۱ مارس گفت که کلاهبرداران Monkey Drainer سعی کردند با واریز حدود ۲۰۰ اتر (ETH) به ارزش ۳۳۰۰۰۰ دلار در سرویس اختلاط ارزهای دیجیتال Tornado Cash وجوه را مخفی کنند. ۸۴۰ ETH به ارزش ۱.۴ میلیون دلار هنوز در کیف پول اصلی من بود.

شرکت امنیتی بلاک چین CertiK نیز پیام Monkey را در یک توییت در تاریخ ۱ مارس به اشتراک گذاشت، مبنی بر اینکه کیت تخلیه کیف پول رمزنگاری شده توسط آنها با ۳۰ درصد وجوه دزدیده شده توسط دیگران با استفاده از نرم افزار آنها معامله می شود. “.

کیت های تخلیه کیف پول از سایر ارائه دهندگان این مدل را کپی کرده اند و CertiK به فروشندگان دیگری اشاره کرد که قبلاً از زمان اعلام تعطیلی Monkey Drainer افزایش درخواست ها را گزارش کرده اند.

اعتقاد بر این است که Monkey Drainer از اواخر سال ۲۰۲۲ فعال بوده و تخمین زده می‌شود که از آن زمان تا کنون ۱۳ میلیون دلار ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به سرقت برده است.

مربوط: کلاهبرداران مرتبط با Monkey Drainer ممکن است پس از درگیری های زنجیره ای افشا شده باشند

سایر فیشرهای کپی و کیت های تخلیه کیف پول حتی بیشتر دزدی می کنند. گزارشی از پلتفرم جایزه باگ Web3 Immunefi نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۲، ۳.۹ میلیارد دلار ارز دیجیتال به دلیل هک، کلاهبرداری، کلاهبرداری و عقب‌نشینی از بین خواهد رفت.

شاید یکی از معروف ترین و با ارزش ترین سرقت ها توسط افشاگران اخیر کیف پول، حمله ژانویه به کوین رز، یکی از بنیانگذاران مجموعه NFT Moonbirds باشد.

کیف پول رز پس از تأیید امضاهای مخرب در یک وب سایت فیشینگ که ۱.۱ میلیون دلار NFT های شخصی را برای مهاجمان ارسال می کرد، تخلیه شد.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا