اخبار ارز دیجیتال

اینجا چیزی برای دیدن وجود ندارد: OpenSea دخالت اجرایی در افزایش سپرده 60 میلیون دلاری را رد کرد: خبرنامه Nifty

هم حساب NFT Ethics و هم حساب تحلیل بلاک چین Lookonchain ادعا می کنند که مدیران OpenSea نقش کلیدی در ترویج پروژه AnubisDAO برای سرمایه گذاران داشته اند.

به آخرین نسخه خبرنامه Nifty Cointelegraph خوش آمدید. برای دریافت آخرین مقالات در مورد توکن های غیر قابل تعویض به خواندن ادامه دهید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty اطلاعات و الهام بخش شما را با بررسی عمیق آخرین روندها و بینش های NFT می دهد.

در خبرنامه این هفته، ما در مورد برنامه های یک گالری هنری دبی برای آموزش هنرمندان در مورد توکن های غیر قابل تعویض (NFT) و Web3 می شنویم، و اینکه چگونه بازار NFT OpenSea نمی داند که مدیر سابق خود در قالیچه ای 60 میلیون دلاری نقش داشته است. دلایل ذکر شده را بخوانید. بررسی کنید که با سریال NFT با مضمون طالع بینی “ستاره خوش شانس” چه اتفاقی افتاده است و در اخبار دیگر، دریابید که یک روزنامه دولتی چینی قصد دارد با پلت فرم NFT خود چه کند.

نگاه اول: گالری هنری دبی به هنرمندان در مورد NFT ها، Web3 آموزش می دهد

گالری هنری آینده 37x دبی، که قرار است در ماه اکتبر آغاز به کار کند، با هدف آموزش هنرمندان و مجموعه‌داران در مورد NFT و اکوسیستم گسترده‌تر Web3 از طریق حضور فیزیکی خود است.

دانیلو کارلوچی، بنیانگذار گالری، گفت که قصد دارد پس از افتتاح، کارگاه های آموزشی را در فضای گالری برگزار کند. به‌علاوه، گالری قصد دارد از NFT‌های مبتنی بر اینستالیشن هنری «درخت زندگی» برای توکن‌های عضویت استفاده کند.

به خواندن ادامه دهید

OpenSea از مشارکت مدیر سابق در طرح 60 میلیون دلاری قالی‌کشی “بی اطلاع” است.

پلتفرم NFT OpenSea می‌گوید از هیچ مدرکی که می‌تواند به دخالت کوین پاولاک، رئیس سابق سرمایه‌گذاری در ارتباط با قالی‌کشی بدنام AnubisDAO در سال 2021، پس از انبوهی از اتهامات جدید در رسانه‌های اجتماعی اشاره کند، آگاه نیست.

یک حساب کاربری ناشناس X (توئیتر سابق) به نام NFT Ethics پلتفرم را برچسب گذاری کرد و از آن خواست در مورد اتهامات صحبت کند. آنها ادعا کردند که پولاک با نام مستعار “0xSisyphus” مرتبط بوده و در “انواع معاملات مشکوک” شرکت داشته است.

به خواندن ادامه دهید

قیمت پروژه NFT طالع بینی “Lucky Star Currency” بیش از 1 میلیون دلار است – CertiK

طبق گزارشی از شرکت امنیتی بلاک چین CertiK، پروژه NFT با موضوع طالع بینی، Lucky Star Currency (LSC) در تلاش برای انجام یک کلاهبرداری خروج بیش از یک میلیون دلاری دستگیر شد.

حساب توسعه دهنده پروژه از ویژگی “withdrawToken” در هر دو قرارداد NFTMerge و AdwardCenter استفاده می کند. این کار بیش از 1 میلیون دلار توکن LSC را از حساب حذف کرد که سپس با استیبل کوین Binance USD (BUSD) مبادله شد و به حساب دیگری منتقل شد.

به خواندن ادامه دهید

شرکت روزنامه وابسته به دولت چین پلتفرم NFT را راه اندازی کرد

چاینا دیلی، یک روزنامه انگلیسی زبان تحت بخش تبلیغات حزب کمونیست چین، قصد دارد پلت فرم متاورس و NFT خود را بسازد.

این نشریه 2.813 میلیون یوان چین (390000 دلار) را به یک پیمانکار شخص ثالث برای طراحی یک پلت فرم NFT ساخت چین یا ساخت خارجی اهدا می کند. او همچنین گفت که کلکسیون های دیجیتالی فروخته شده در این پلتفرم می توانند به پلتفرم های دیگری مانند OpenSea و LooksRare متصل شوند.

به خواندن ادامه دهید

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش و بینش بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول برگردید.

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا