🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۲۰ درصدی قیمت Notcoin (NOT); آیا سکه مبتنی بر TON روز را نجات خواهد داد؟

در روز جمعه، ۱۴ ژوئن، قیمت Notcoin (NOT) تقریباً ۲۰ درصد افزایش یافت که بهترین عملکرد توکن در هفته‌های اخیر را نشان می‌دهد و راه را برای میم کوین‌ها در میان عملکرد قوی BTC و ETH هموار می‌کند.

این ممکن است به این دلیل باشد که کوین‌بیس اخیراً اعلام کرده است که قراردادهای آتی Notcoin دائمی را از ۲۰ ژوئن به صرافی بین‌المللی کوین‌بیس و کوین‌بیس پیشرفته اضافه می‌کند. برخی از این دستاوردها به این خبر نسبت داده می شود که بایننس گزینه های معاملاتی را برای NOT گسترش می دهد. به طور رسمی در می ۲۰۲۴ فهرست شده است.

نمودار هفتگی افزایش بزرگ NOT را نشان می دهد، اما به زودی اصلاح ۴ درصدی را به دنبال داشت. در زمان نگارش این مقاله، NOTE با قیمت ۰.۰۱۹ دلار معامله می شود.

منبع: CoinMarketCap

Notcoin یک سکه بازی با بیش از ۳۵ میلیون کاربر است. از فوریه به سرعت در حال افزایش بوده است و تنها در ماه می ۴۰۰ درصد افزایش داشته است. هفته گذشته، NOT شاهد افزایش عظیم ۶۷ درصدی در حجم معاملات روزانه بود و از Shiba Inu با ۹۲۶.۲۷ میلیون دلار پیشی گرفت.

ارزش بازار NOTE در حال حاضر ۱۹ میلیارد دلار است.

مرتبط با

شبکه باز پاسخ می دهد

مسیر قیمت NOT با عملکرد بالای اخیر TON سازگار است. این شبکه مبتنی بر تلگرام در اوایل ژوئن با کاهش اندکی مواجه شد، اما هفته گذشته قیمت توکن از ۷.۲۵ دلار به ۸.۲۵ دلار افزایش یافت.

منبع: CoinMarketCap

TON با استفاده از پایگاه ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام، اتریوم را در تعداد آدرس‌های جدید معکوس کرد و چشم‌انداز مثبتی را برای بقیه ماه ارائه کرد.

به گفته تحلیلگر علی مارتینز، TON در حال حاضر است چشم ها یک روند صعودی عظیم ۴۰ درصدی با هدف هدف ۱۱ دلاری.

#تون کوین با هدف قرار دادن ۱۱ دلار، راه اندازی برای شکست احتمالی ۴۰٪! اما نشانگر TD Sequential نشان می دهد: دلار تن ممکن است برای جمع آوری نقدینگی قبل از افزایش، برای مدت کوتاهی به ۷.۲ دلار کاهش یابد. pic.twitter.com/jMoZ1ugEga

— علی (@ali_charts) ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا