اخبار ارز دیجیتال

توصیه پزشکی نیست: بیت کوینر تراشه های لایتنینگ را کاشت و بیت کوین را با دست پرداخت می کند

بیت کوینر به معنای واقعی کلمه لایتنینگ شبکه را در دست گرفت و یک تراشه پرداخت کوچک را در دستش نصب کرد تا پرداخت های بدون تماس NFC را انجام دهد.

شبکه لایتنینگ همچنان جامعه بیت کوین (BTC) را شوکه می کند. یک متخصص فناوری اطلاعات سوئیسی به نام F418 (نام واقعی او نیست) یک تراشه مجهز به لایتنینگ را با عمل جراحی در دست راستش کاشت تا در شبکه لایتنینگ (LN) پرداخت کند.

تصویر اشعه ایکس از تراشه کاشته شده در دست F418.منبع: یوتیوب

F418 در صحبت با Cointelegraph گفت که برای سرگرمی با مدهای بدن و پرداخت LN آزمایش کرده است. او توصیه نمی کند که مشتاقان بیت کوین LN، شبکه پرداخت لایه ۲ را به دست خود بگیرند. این امکان پذیر است و فقط برای نشان دادن اینکه شما می توانید چنین کاری را انجام دهید استفاده می شود.» او افزود که اکثر مردم کارت دارند.

“من گاهی اوقات در مورد پرداخت ها سخنرانی می کنم و با افرادی که در بانک کار می کنند صحبت می کنم، بنابراین وقتی ارائه می دهم خنده دار است. آنها با دیدن آن “چشم های درشت” می کنند.” [my hand]نیازی به گذاشتن ایمپلنت نیست. ”

Cointelegraph اولین بار F418 را در کنفرانس LN-friendly Plan B Lugano در کشور سوئیس ملاقات کرد. تلاش او برای پرداخت ناموفق بود زیرا اولین ایمپلنت F418 “معیب” بود. F418 به طور غیرمنتظره ای به یک متخصص پزشکی مراجعه کرد تا قبل از تلاش مجدد، ایمپلنت را با جراحی خارج کنند.

تلاش دوم موفقیت آمیز بود. این تراشه به‌خوبی در دست راست او قرار می‌گیرد و به او امکان می‌دهد بدون دست زدن به کارت صندوق یا گوشی هوشمند خود، پرداخت‌های LN را انجام دهد. کوین تلگراف پرسید، اما آیا به درد شما می خورد؟ او پاسخ داد: «وقتی به ورزشگاه می روم چیزی احساس نمی کنم.

F418 به پشت تلفنش ضربه می زند و هزینه دو بطری آبجو و چیپس سیب زمینی را پرداخت می کند.منبع: یوتیوب

با این وجود، F418 خطرات خاصی را برای این روش به همراه دارد. این فرآیند از نظر پزشکی ایمن است، اما “تنها مشکل ایمپلنت ها این است که آنها واقعا نمی توانند ایمن باشند. به اندازه کارت خزانه ای امن نیست. شما فقط می توانید LNURL ها را برداشت کنید. این امن نیست.”

علاوه بر این، در صورت اشتباه در فرآیند کاشت، حرکت دادن تراشه به داخل و خارج از بدن توصیه نمی شود. F418 توضیح داد که می تواند باعث آسیب و عفونت شود، بنابراین بهتر است در اولین بار آن را درست انجام دهید.

به زبان ساده، تراشه NFC تعبیه شده دستی F418 امکان پرداخت LN را بدون نیاز به دستگاه فیزیکی مانند گوشی هوشمند یا کارت فراهم می کند. برای شروع پرداخت کافی است دست خود را نزدیک یک خواننده NFC سازگار تکان دهید.این مسلما راحت ترین پرداخت بیت کوین است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به تجهیزات اضافی، به سرعت و به راحتی تراکنش ها را انجام دهید..

مورد استفاده برای NFC یا فناوری ارتباط میدان نزدیک، به سرعت در دنیای بیت کوین در حال توسعه است. در واقع، پرداخت‌های NFC از طریق LN از زمان معرفی کارت Vault که برای اولین بار در هنگام ناهار در جزیره من آزمایش شد و اکنون در السالوادور با نام مستعار «Bitcoin Land» در دسترس است، به شدت افزایش یافته است. من می‌توانم این کار را انجام دهم.

F148 یک درج کوچک برجسته از تراشه را در طول مکالمه در Cointelegraph نشان می دهد.منبع: Google Meet

تنظیم کارت‌های NFC، برچسب‌ها و حتی جوراب‌ها برای پرداخت آسان است (به ویدیوی توییتر زیر مراجعه کنید). با این حال، شایان ذکر است که کاشت NFC F418 در انسان اولین در نوع خود است. F418 کل فرآیند را منبع باز کرده و آن را در GitHub در دسترس قرار داده است، از جمله هشدارهای بهداشتی. او این فرآیند را “پنجه رعد و برق” می نامد.

LN یک پروتکل پرداخت لایه دوم است که بر روی بلاک چین بیت کوین اجرا می شود. این تراکنش‌های تقریباً آنی و تقریباً رایگان را با اجازه دادن به کاربران برای انجام چندین پرداخت بدون منتظر ماندن برای تأیید تراکنش در بلاک چین، فعال می‌کند. اساساً، LN شبکه ای از کانال های پرداخت را بین کاربران ایجاد می کند و به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به ثبت هر تراکنش در زنجیره بلوکی، تراکنش مستقیم داشته باشند.

مطالب مرتبط: Subway بیت کوین را می پذیرد تا کاربران بتوانند یک ساندویچ در شبکه لایتنینگ دریافت کنند

در مورد F418، او همچنان با بیت کوین و به طور فزاینده ای با شبکه لایتنینگ سر و کار دارد. در روز، او یک حرفه ای IT، علاقه مند به ورزش های شدید است، و در شب، او یک مشتاق بیت کوین است که دوست دارد چیزهای احمقانه را امتحان کند. او به هزاران نفر از علاقه مندان به بیت کوین در سراسر جهان می پیوندد که با وجود بازار خرس وحشیانه به ساخت بیت کوین ادامه می دهند. او از خانه اش در سوئیس به کوین تلگراف گفت:

“با یک شبکه باز که در آن هر کسی می تواند نوآوری کند، همیشه مزیت یک سیستم بسته وجود دارد که در آن فقط تعداد کمی از افراد می توانند کار کنند.”

لطفا این را در خانه امتحان نکنید.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا