اخبار ارز دیجیتال

مجلس کارولینای شمالی لایحه ای را به کمیسیون تحقیقات در مورد مالکیت بیت کوین تصویب کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این مطالعه پیامدهای احتمالی مالکیت ارزهای دیجیتال و نحوه کنترل ارزهای دیجیتال توسط ایالت ها را بررسی خواهد کرد.

لایحه ای که از خزانه داری کارولینای شمالی می خواهد تا امکان و مزایای نگهداری بیت کوین (BTC) در این ایالت را در نظر بگیرد، مجلس نمایندگان به تصویب رسیده است.

در 28 ژوئن، مجلس نمایندگان لایحه‌ای را تصویب کرد که بر اساس آن تحقیقات 50000 دلاری برای بررسی «اکتساب، نگهداری ایمن، بیمه و انحلال» شمش طلا و «ارزهای مجازی» الزامی شد. […] بیت کوین و غیره ”

این مطالعه بررسی خواهد کرد که اگر کارولینای شمالی بخشی از وجوه خود را در ارزهای دیجیتال و طلا نگه دارد، چگونه بر دارایی‌های طلا و ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد.

به طور خاص، ما بررسی خواهیم کرد که آیا این دارایی ها پوششی در برابر تورم و “ریسک اعتباری سیستمی” ایجاد می کنند یا خیر و آیا طلا و ارزهای دیجیتال می توانند نوسانات را کاهش دهند و بازده پرتفوی را افزایش دهند.

این لایحه امکان ایجاد یک سپرده گذاری ارز دیجیتال تحت کنترل دولت را بررسی می کند که به عنوان حافظ دارایی های مجازی ایالت کارولینای شمالی عمل می کند.

با این حال، این مطالعه به بررسی هزینه ها و مزایای استفاده از “خزانه های مدیریت خصوصی یا خزانه ها در کشورهای دیگر” می پردازد.

مجلس 120 نماینده با 73 رای موافق، 40 مخالف و 7 غایب این لایحه را تصویب کرد.

این لایحه باید قبل از امضا یا وتو شدن توسط فرماندار روی کوپر در سنا تصویب شود.

مربوط: بله، سرویس مخفی یک مجموعه NFT دارد، اما نه، برای فروش نیست

در 3 می، مجلس نمایندگان کارولینای شمالی به اتفاق آرا لایحه ای را تصویب کرد که پرداخت های ایالتی را با استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ممنوع می کند.

این لایحه همچنین فدرال رزرو را از استفاده از کارولینای شمالی برای آزمایش CBDC های آزمایشی آینده منع می کند.

یک روز قبل از آن، در 2 می، هیئت مدیره ای در شهرستان Buncombe، کارولینای شمالی، مهلت یک ساله استخراج ارزهای دیجیتال را تصویب کرد.

نظر: ماکسیمالیسم رمزنگاری جمهوریخواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمز” دموکرات ها استنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا