اخبار ارز دیجیتال

مشتریان FTX غیر آمریکایی می خواهند اطلاعات شخصی از پرونده های ورشکستگی حذف شود

این گروه بر خطرات بالقوه سرقت هویت، حملات هدفمند و «سایر صدمات» در هنگام افشای عمومی نام مشتریان و اطلاعات شخصی تأکید کرد.

گروهی از مشتریان FTX غیرآمریکایی درخواست کرده اند که نام و اطلاعات شخصی خود را از اسناد دادگاه به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ صرافی رمزنگاری حذف کنند.

در یک برنامه مشترک به تاریخ ۲۸ دسامبر، “کمیته ویژه FTX.com برای مشتریان غیر آمریکایی” (کمیته Ad Hoc) دریافت که افشای نام مشتریان و اطلاعات قابل شناسایی شخصی احتمال سرقت هویت و حملات هدفمند را افزایش می دهد. که خطرات قابل توجهی وجود دارد و «سایر جراحات».

الزام بدهکاران به افشای نام مشتریان FTX.com و سایر اطلاعات شناسایی برای عموم، صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت و به مشتریان FTX.com که دارایی‌های آنها سوءاستفاده شده آسیب بیشتری وارد می‌کند.

این گروه از ۱۵ نفر در ظرفیت فردی یا نماینده تشکیل شده است که نشان می دهد تعداد بسیار بالاتری در گروه وجود دارد. در مجموع، کمیسیون Ad Hoc ادعا می کند که دارایی های قفل شده FTX.com به ارزش تقریبی ۱.۹ میلیارد دلار را نمایندگی می کند.

ملحق به نوعی از تشکیل پرونده در دادگاه اطلاق می شود که در آن دعوای متعددی با هم ادغام می شوند یا طرف های دیگری به دعوی دیگری ملحق می شوند.

در این مورد، کمیسیون موقت به «پیشنهاد بدهکار برای وارد کردن دستورات موقت و نهایی» می‌پردازد که به دنبال پنهان کردن اطلاعات محرمانه مشتری و غیره است.

«کمیته موقت درخواست تحریریه کرده است تا اسامی و سایر اطلاعات شناسایی مشتریان FTX.com را از اسناد ثبت شده یا عمومی در این روندها، از جمله ماتریس بستانکار و ۵۰ بستانکار برتر تلفیقی حذف کند. من این را تأیید و بایگانی می کنم. فهرست، و برنامه‌ها و بیانیه‌ها.”

با این حال، امین ایالات متحده در ۱۲ دسامبر، درخواست اصلی را به چالش کشید و گفت که پنهان کردن اطلاعات می‌تواند شفافیت فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ FTX را تهدید کند و عموم مردم استدلال می‌کنند که شهروندان «حق عمومی برای دسترسی به سوابق قضایی» دارند.

مربوط: در سال پس از FTX چه انتظاراتی از ارزهای رمزپایه باید داشت؟

نشریاتی مانند وال استریت ژورنال (WSJ)، نیویورک تایمز، بلومبرگ، فایننشال تایمز و دیگران خواستار انتشار اطلاعات در دادگاه، همانطور که در این نوع روند ورشکستگی مرسوم است، شده اند.

اندرو اسکریر، روزنامه‌نگار WSJ در ۲۹ دسامبر نوشت: «محاکم ورشکستگی معمولاً در ازای حمایت از فصل ۱۱، شفافیت در مورد امور شرکت‌های مشکل‌دار، از جمله طلبکاران را می‌طلبند».

مورد مشابهی قبلاً در ورشکستگی فصل ۱۱ سلسیوس رخ داده بود، در ماه اکتبر، زمانی که اسناد دادگاه اطلاعات شخصی هزاران مشتری را فاش کرد، که باعث ناراحتی جامعه کریپتو شد.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا