🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکای دیجیتال لیزری Nomura با شبکه Pyth: جزئیات

اکوسیستم داده Pyth Network توسط Laser Digital، زیرمجموعه دارایی دیجیتال Nomura تامین می شود. مشارکت جدید به طور خاص ابزارهای قیمت ارزهای دیجیتال شبکه Pyth را تقویت خواهد کرد.

لیزر دیجیتال با ارائه دهنده اوراکل شبکه Pyth شریک می شود

طبق بیانیه رسمی تیمش، Laser Digital، زیرمجموعه دارایی دیجیتال Nomura، با افتخار همکاری خود را با Pyth Network به عنوان یک ارائه دهنده داده اعلام کرد. این همکاری نقطه‌ای مهم در تعهد لیزر دیجیتال به بازتعریف نحوه دسترسی و استفاده از داده‌های بازار مالی در اکوسیستم غیرمتمرکز است.

همکاری بین Laser Digital و Pyth Network در ابتدا از داده‌های قیمت‌گذاری کریپتو تا اوراکل‌های زنجیره‌ای Pyth آغاز می‌شود. از سه ماهه اول ۲۰۲۴، Pyth برای شامل بیش از ۴۰۰ فید قیمتی که نه تنها دارایی های دیجیتالی بلکه دارایی های سنتی مانند سهام/ETF، ارز خارجی و کالاها را نیز شامل می شود، مقیاس بندی شده است.

این مشارکت کاملاً با مسیر صنعت بلاک چین به سمت DeFi با توان عملیاتی بالا و تقاضای رو به رشد برای داده‌های زنجیره‌ای با تأخیر کم و فرکانس بالا مطابقت دارد.

Marc Tillement از Pyth Data Association بر اهمیت همکاری برای لجستیک محصول و داده در Web3 به عنوان یک کل تاکید می کند:

اکوسیستم شبکه Pyth دارای مشارکت‌کنندگان داده از همه گوشه‌های بازارهای سنتی و ارزهای دیجیتال، از جمله شرکت‌های تجاری برتر و صرافی‌های جهانی است. دیدن پیوستن لیزر دیجیتال به این انجمن برای کمک به ارائه دیدگاه و تخصص از دنیای فعلی مالی واقعاً عالی است.

همانطور که شبکه Pyth به توسعه خود ادامه می دهد، لیزر دیجیتال همچنان متعهد به ارائه ابزارها و منابع مورد نیاز برای باز کردن پتانسیل کامل مالی غیرمتمرکز به فعالان بازار است.

تقویت اکوسیستم داده در Web3

Jez Mohideen، مدیر عامل لیزر دیجیتال نیز از این همکاری که از امروز شروع می شود، هیجان زده است:

ما از پشتیبانی از شبکه Pyth در سفر خود به عنوان یک ارائه دهنده داده غیرمتمرکز هیجان زده هستیم. ما مشتاقانه منتظریم تا از تخصص و تجربه خود برای کمک به رشد اکوسیستم Pyth استفاده کنیم.

لیزر دیجیتال با یک فرهنگ باز و پویا این آزادی را دارد که با نیازهای بازار سازگار شود، به سرعت سرمایه گذاری کند و دانش را با مشتریان و شرکا به اشتراک بگذارد. این اطمینان بیشتری را در بازار شرکتی به نفع همه فراهم می کند.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، شبکه Pyth یکی از ذینفعان شور و شوق Solana (SOL) در Q1 2024 است زیرا این پروتکل بر روی بلاک چین ساخته شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا