🚨 اخبار ارز دیجیتال

لیزر دیجیتال Nomura برای تجارت در ابوظبی تأییدیه اصولی دریافت می کند

این بانک ژاپنی به تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌های دارایی دیجیتالی می‌پیوندد که در ابوظبی و سایر بخش‌های امارات متحده عربی فعالیت می‌کنند.

طبق یک ارتباط ADGM، بازار جهانی ابوظبی (ADGM) خدمات دلال و فروشنده و دارایی/مالی را به Laser Digital، بازوی دارایی دیجیتال بانک Nomura ژاپن، هم برای دارایی های دیجیتال و هم برای دارایی های سنتی ارائه کرده است. این شرکت اعلام کرد که این کار انجام شده است. در اصل برای ارائه خدمات مدیریتی تایید شده است. ۲۶ سپتامبر.

لیزر دیجیتال پس از احراز شرایط مندرج در تاییدیه فعلی، با مجوز کامل خدمات مالی قادر به فعالیت خواهد بود. چنین شرایطی در ارتباط مشخص نشده است. Jez Mohideen، مدیرعامل Laser Digital درباره ADGM در ارتباطی گفت:

چارچوب نظارتی جامع و واضح آنها در حال ایجاد یک مرکز جهانی برای دارایی های دیجیتال است و ما از پیوستن به آنها خرسندیم.

ADGM یک منطقه آزاد مالی بین المللی در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است. ADGM تقریباً ۱۵ کیلومتر مربع در دو جزیره را اشغال می کند و متشکل از یک مرجع ثبت، یک مرجع نظارتی و یک دادگاه حقوق عمومی است.

بایننس در آوریل ۲۰۲۲ تاییدیه اصولی برای فعالیت بر روی ADGM و در نوامبر مجوز خدمات مالی دریافت کرد. کراکن همچنین مجوز فعالیت در ADGM را در سال ۲۰۲۲ دریافت کرد. امسال، ADGM به دو شرکت دارایی مجازی کوچک مجوز داد: M2 مستقر در امارات و Rain مستقر در بحرین.

مرتبط: ابوظبی با ۲ میلیارد دلار به رشد استارتاپ Web3 کمک می کند

امارت دیگری به نام امارت راس الخیمه در اوایل سال جاری یک منطقه آزاد برای شرکت های دارایی دیجیتال و مجازی به نام RAK Digital Asset Oasis (RAK DAO) ایجاد کرد.

تایید اولیه در ابوظبی کمی بیش از یک ماه پس از دریافت مجوز فعالیت لیزر دیجیتال از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) صورت می گیرد. در ماه آگوست، صندوق معرفی بیت کوین (BTC) را نیز راه اندازی کرد. لیزر دیجیتال در سپتامبر ۲۰۲۲ تاسیس شد.

Nomura همچنین در سرمایه گذاری مشترک Komainu به همراه صرافی های رمزنگاری CoinShares و Ledger شرکت می کند. کویمانو در ماه آگوست مجوز عملیاتی را از VARA در دبی دریافت کرد و به چندین صرافی دیگر کریپتو پیوست.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا