اخبار ارز دیجیتال

آدرس کیف پول Nomad Exploit 1.5 میلیون دلار به Tornado Cash منتقل می کند

آدرس‌های کیف پولی که در یک هک ۱۹۰ میلیون دلاری دخیل بودند، بیش از ۱۲۰۰ اتر را به میکسر ارزهای دیجیتال مجاز Tornado Cash منتقل کردند.

آدرس‌های مرتبط با ۱۹۰ میلیون دلار اکسپلویت Nomad، ۱.۵۷ میلیون دلار در اتر (ETH) به میکسر رمزنگاری مجاز Tornado Cash منتقل کردند.

در هشدار، شرکت امنیت بلاک چین CertiK با پرچم آدرس کیف پول مرتبط با هک Nomad 1200 ETH را به Tornado Cash منتقل کرد که نشان می‌دهد مهاجمان ممکن است وجوه را بازخرید کنند. هکرها ۱۲ دسته از ۱۰۰ ETH را به یک میکسر مجاز منتقل کردند.

آدرس هک Nomad برای انتقال وجه به تورنادو کش.منبع: Etherscan

هک Nomad Bridge یکی از ۱۰ هک بزرگ کریپتو در سال ۲۰۲۲ بود که منجر به از دست دادن بیش از ۱۹۰ میلیون دلار از دارایی های دیجیتال شد. در ۱ آگوست، صدها نفر از پل‌هایی که به دلیل نقض امنیتی در چند ساعت قفل شده بودند، ازدحام کردند و از آنها خارج شدند. بر اساس گزارش سال گذشته، نزدیک به ۹۰ درصد از شرکت‌کنندگان در هک کپی‌کننده‌هایی بودند که توانستند دارایی‌های دیجیتالی به ارزش ۸۸ میلیون دلار را به سرقت ببرند.

بسیاری از مهاجمان با نیت مخرب در سوء استفاده ها شرکت کردند، اما برخی دیگر با هدف بازگرداندن توکن ها این کار را انجام دادند. به همین دلیل، یکی از پروژه ها از این فرصت استفاده کرده است تا به کسانی که تصمیم به بازگرداندن وجوه دزدیده شده به Nomad دارند، جوایز رمزی غیرقابل تعویض ارائه دهد.

مربوط: پروژه های نوع DeFi بیشترین حملات را در سال ۲۰۲۲ داشته اند: گزارش

در به‌روزرسانی اخیری که در ۸ دسامبر منتشر شد، تیم Nomad راهنمای راه‌اندازی مجدد پل را پس از اصلاح آسیب‌پذیری قرارداد که منجر به هک ۱۹۰ میلیون دلاری شد، منتشر کرد. علاوه بر رفع مشکل، این شرکت پل توکن را نیز دوباره طراحی کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا