اخبار ارز دیجیتال

در بحبوحه اعتراضات، پاریسی‌ها هیچ علاقه‌ای به PBW ندارند – مدیر عامل شرکت Animoca Brands


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پایتخت فرانسه، محل برگزاری هفته بلاک چین، پس از تصویب لایحه ای از سوی دولت برای افزایش سن بازنشستگی از ۶۲ به ۶۴ سال، شاهد اعتراضات بود.

رابی یونگ، مدیرعامل Animoca Brands، توسعه‌دهنده اکوسیستم Metaverse، گفت که علیرغم تلاش‌های اخیر برای بانک‌زدایی از ارزهای دیجیتال و اعتراض‌ها در خیابان‌های پاریس، اعتماد به این بخش متزلزل شده است.

یون در گفتگو با کوین تلگراف در هفته بلاک چین در پاریس در ۲۲ مارس گفت که دولت‌های محلی در میان سطل‌های زباله، اعتراض‌ها و ماشین‌های سوخته به طرفداران ارزهای دیجیتال و بلاک چین روی آورده‌اند. پایتخت فرانسه پس از تصویب لایحه افزایش سن بازنشستگی از ۶۲ به ۶۴ سال بدون رأی پارلمان، شاهد اعتراضات گسترده ای بود.

یونگ با اشاره به وب ۳ و اعتراضات گفت: «پاریزی ها شور و اشتیاق ندارند.

مدیر عامل برندهای انیموکا افزود که بین بحران مالی سال ۲۰۰۸ و شکست‌های اخیر مؤسسات دوستدار رمزنگاری مانند بانک سیلیکون ولی و سیگنچر شباهت‌هایی وجود دارد.

“همه چیزهایی که در آنجا اتفاق می افتد به این دلیل است که ما در وهله اول اینجا هستیم […] دلیل اینکه ما تصمیم گرفتیم تمرکززدایی روش بهتری برای انجام کارها باشد، دقیقاً نگرانی ما در مورد اتفاقاتی بود که در بخش مالی رخ خواهد داد و همچنان از آن حمایت می شود. ”

رابی یونگ، مدیرعامل برندهای Animoca در هفته بلاک چین در پاریس با جو تالار کوین تلگراف صحبت می کند.

چندین سخنران در رویداد پاریس بر تلاش‌های تنظیم‌کننده‌ها برای جدا کردن خدمات شرکت‌های ارزهای دیجیتال از بانک‌ها و مقابله با سقوط بازار در سال ۲۰۲۲ تاکید کردند. علاوه بر این، برندهای مطرح از جمله گوچی در این کنفرانس شرکت کردند که یونگ آن را نشانه مثبتی از پذیرش خواند.

مدیر عامل شرکت Animoca Brands گفت: “به عنوان یک جامعه Web3، ما به همه نیاز داریم که همه چیز را فراگیر کنیم. مشارکت این شرکت های چندملیتی بزرگ و برندهای نامی بزرگ کاری است که ما در اینجا انجام می دهیم.” این مهر تاییدی است که ما هستیم. برندها به خودی خود قدرت دارند. چه برند بازی باشد، چه برند کیف دستی یا یک برند ساعت لوکس، برندها در بین مصرف کنندگان طنین انداز می شوند.

مربوط: هفته بلاک چین پاریس ۲۰۲۳: اولین روز اجلاس آغاز می شود

هفته بلاک چین پاریس از ۲۰ تا ۲۴ مارس با طیف وسیعی از سخنرانان از فضای وب ۳، کریپتو و بلاک چین برگزار می شود. اعضای تیم و کارکنان کوین تلگراف به صورت زنده در محل گزارش می دهند تا خوانندگان را در جریان آخرین تحولات رویداد قرار دهند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا