اخبار ارز دیجیتال

بدون SHIB و BONE Airdrops: انجمن Shiba Inu هشدار فوری دریافت می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همچنین به عنوان جامعه شیبا اینو شناخته می شود ارتش SHIBشیبارمی یک هشدار فوری از هشدارهای کلاهبرداری دریافت کرد. دسته ایکس که به کشف کلاهبرداری ها و محافظت از جامعه شیبا اینو اختصاص دارد.

به جامعه Shiba Inu هشدار داده شده است که مراقب ارسال NFT های تقلبی به کیف پول هایی باشند که ادعا می کنند ایردراپ های SHIB یا BONE یا هر دارایی دیگری هستند. اینها اغلب در چندین زنجیره ارسال می شوند، بنابراین احتیاط لازم است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی، از دارندگان Shiba Inu خواسته می شود تا این NFT های تقلبی را نگه دارند و گزارش دهند.

در این زمینه، کاربران SHIB باید در نظر داشته باشند که هیچ ایردراپ رسمی SHIB، BONE، LEASH یا Shiboshis، توکن ها و NFT های مرتبط با Shiba Inu وجود ندارد.

هشدارهای کلاهبرداری ارتش Shib هشدار می دهد که هرگونه درخواست “NFT” برای بازدید از یک وب سایت احتمالاً کلاهبرداری است. به کاربران توصیه می شود کیف پول خود را به dApp ها یا وب سایت های ناشناس یا مشکوک متصل نکنند زیرا ممکن است حاوی کد یا لینک های مخرب باشند.

این هشدار در زمانی است که وب‌سایت‌های جعلی، ایردراپ‌های NFT و گروه‌های تلگرامی در حال افزایش هستند و اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند و کاربران را تشویق می‌کنند تا اطلاعات شخصی را که می‌تواند به صورت مخرب مورد استفاده قرار گیرد، فاش کنند. برخی از این کلاهبرداری ها از نام ها یا لوگوهایی مشابه پروژه شیبا اینو استفاده می کنند که تشخیص آنها از واقعی را برای کاربران، به ویژه کاربران جدید، دشوار می کند.

اخیرا، “هشدارهای کلاهبرداری ShibArmy” به جامعه SHIB، که متشکل از گروه‌هایی در پلتفرم‌های اجتماعی مختلف، از جمله تلگرام است، اطلاع داد که به اشتباه از نام توسعه‌دهندگان و اعضای تیم Shiba Inu استفاده کرده‌اند.

شیبا اینو می گوید که او چنین گروه ها یا حساب هایی را ایجاد نمی کند. او همچنین می‌افزاید که این کلاهبرداران ممکن است هدفشان ایجاد یک احساس امنیت نادرست باشد و ممکن است اطلاعات گمراه‌کننده یا لینک‌های مخرب را به اشتراک بگذارند.

به کاربران Shiba Inu توصیه می شود مراقب باشند زیرا پیوندهای مخرب به اشتراک گذاشته شده در این گروه ها ممکن است منجر به سایت های فیشینگ یا بدافزار شود و اطلاعات شخصی و سرمایه را به خطر بیندازد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا