🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم Shiba Inu می گوید کلاهبرداری در حال افزایش است: SHIB Airdrops وجود ندارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با مضمون سگی همچنان در فضای ارزهای دیجیتال جلب توجه می کند. با توجه به محبوبیت شیبا اینو، کلاهبرداران روش‌های مختلفی مانند قطره‌های هوایی جعلی و هدایا را در تلاش برای کلاه‌برداری از صاحبان ناآگاه توسعه داده‌اند. هدف این است که کاربران را متقاعد کنیم که اطلاعات شخصی، کلیدهای کیف پول یا توکن های خود را تحویل دهند.

در این راستا، تیم Shiba Inu در محافظت از جامعه SHIB در برابر کلاهبرداری ها و همچنین آموزش آنها در مورد خطرات و فرصت های موجود در فضای رمزنگاری، فعال و هوشیار بوده است.

در یک روش مشابه، لوسییکی از اعضای تیم Shiba Inu به جامعه Shiba Inu هشدار می دهد که مراقب کلاهبردارانی باشند که در مورد airdrops و URL های فیشینگ پست می کنند. لوسی تکرار می کند که هیچ ایردراپ وجود نداشته است و سایر ادعاها تله ای است که برای سرقت دارایی های کاربران طراحی شده است.

لوسی از کاربران شیبا اینو می‌خواهد که از طریق تلگرام یا دیسکورد رسمی متصل شوند و قبل از کلیک بر روی پیوندها در X (توئیتر سابق) همه اطلاعات را دوباره بررسی کنند. همچنین توجه جامعه Shiba Inu را به حساب رسمی Sheboshis معطوف می‌کند که روی X با علامت تیک آبی درست در کنار آرم Shiba Inu تأیید می‌شود.

لوسی از جامعه شیبا اینو می‌خواهد که برای شناسایی حساب‌های جعلی Sheboshi به دنبال اشتباهات املایی باشند.

در توییت قبلی، لوسی به جامعه شیبا اینو هشدار داد که شبوشی‌ها ضرب می‌شوند و به هوا پرتاب نمی‌شوند.

هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy همچنین هشدار مشابهی صادر می کند و بیان می کند که کلاهبرداران در حال جعل هویت حساب های رسمی هستند

در این راستا به جامعه SHIB توصیه می شود دقت و احتیاط را رعایت کنند و همواره منبع و صحت هر لینک یا پیامی را که دریافت می کنند بررسی کنند.

در اخبار دیگر، توکن SHEB Sheboshi فهرست جدیدی را در LBank صرافی ارز دیجیتال مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا به دست آورده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا