اخبار ارز دیجیتال

هیچ پرچم قرمزی برای FTX وجود ندارد، علیرغم ۸ ماه “بررسی دقیق” – Temasek

با وجود هشت ماه بررسی دقیق، شرکت سرمایه گذاری Temasek هیچ نگرانی عمده ای در مورد وضعیت مالی FTX و هیچ نشانه ای از فروپاشی نهایی صرافی ارز دیجیتال ندارد.

شرکت سرمایه گذاری دولتی Temasek سنگاپور در سال ۲۰۲۱ پس از اینکه فاش کرد علیرغم انجام هشت ماه بررسی دقیق هیچ علامت قرمز جدی در وضعیت مالی FTX پیدا نکرده است، در سال ۲۰۲۱ اعلام ورشکستگی کرد. تصمیم گرفت ۲۷۵ میلیون دلار در بورس سرمایه گذاری کند.

مانند بسیاری از بیش از یک میلیون طلبکار FTX، این شرکت مستقر در سنگاپور به دلیل فروپاشی و تأثیر مداوم FTX چشم پوشی کرده است و در پستی در ۱۷ نوامبر منتشر کرد:

موضوع سرمایه‌گذاری در FTX، سرمایه‌گذاری در یک صرافی دارایی‌های دیجیتال بزرگ، پروتکل‌های آگنوستیک، با مدل درآمدی کارمزد، قرار گرفتن در معرض بازار ارزهای دیجیتال، بدون ریسک تجاری یا ترازنامه است.

این شرکت ۲۱۰ میلیون دلار در یک درصد از سهام FTX International و ۶۵ میلیون دلار در سهام اقلیت ۱.۵ درصدی در FTX US مستقر در ایالات متحده در دو دور سرمایه گذاری خواهد کرد. از فوریه تا اکتبر ۲۰۲۱.

به گفته تمسک، صورت‌های مالی حسابرسی شده FTX را بررسی کرده، ریسک‌های نظارتی مرتبط با ارائه‌دهندگان خدمات بازار مالی کریپتو را بررسی کرده، با کارشناسان حقوقی و امنیت سایبری خارجی مشورت کرده و قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری را بررسی کرده است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی دیگر، این شرکت گفت که با افراد آشنا به FTX، از جمله کارمندان، خودی های صنعت و سایر سرمایه گذاران مصاحبه کرده است.

این شرکت گفت: “در حالی که فرآیند بررسی دقیق ما ممکن است خطرات خاصی را کاهش دهد، ما تشخیص می دهیم که حذف همه خطرات غیرعملی است.”

آنچه از این سرمایه‌گذاری مشهود است این است که اعمال، قضاوت‌ها و رهبری سام بنکمن-فرید، که احتمالاً بر اساس دیدگاه‌های بیان شده در تعاملات او با او و در بحث با دیگران شکل گرفته است، باورهای ما نابجا به نظر می‌رسد.

مربوط: داستان FTX در حال پیشرفت: همه چیزهایی که تاکنون اتفاق افتاده است

Temasek تخمین می زند که سرمایه گذاری آن در FTX 0.09٪ از ارزش پرتفوی آن بیش از ۲۹۳ میلیارد دلار است و هیچ یک از سرمایه گذاری های فاش شده با ارزهای رمزنگاری شده مرتبط نیست، علی رغم شایعات برعکس. “

ما همچنان به پتانسیل برنامه های بلاک چین و فناوری غیرمتمرکز برای تغییر این بخش و ایجاد دنیای متصل تر پی می بریم. این نشان دهنده عصر نوپا و فرصت های بی شمار و اهمیت صنعت بلاک چین و کریپتو است.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا