اخبار ارز دیجیتال

دیگر چک های ثابت رزرو وجود ندارد؟ حسابرس بی سر و صدا پروژه های رمزنگاری را از پورتفولیو حذف می کند

این شرکت ها با صرافی های ارزهای رمزنگاری شده برجسته مانند Binance، KuCoin، Crypto.com، Gate.io، OKX و FTX همکاری کرده اند.

فروپاشی FTX نیاز به شفافیت بیشتر در مبادلات رمزنگاری متمرکز را برجسته کرده است، بنابراین همکاری با حسابرسان یک راه کلیدی برای اطمینان دادن به کاربران است که دارایی های آنها در وضعیت خوبی قرار دارد. این حرکتی بود که توسط یک پلتفرم معاملاتی کریپتو انجام شد. اما صرافی به نتیجه رسید. توقف در یک زمان بسیار بحرانی، زیرا دو تن از برجسته ترین حسابرسان آن به طور ناگهانی خدمات حسابرسی ارزهای دیجیتال خود را متوقف کردند.

در حال حاضر، وب‌سایت رسمی شرکت حسابرسی فرانسوی Mazars Group نشان می‌دهد که بخشی به نام Mazars Veritas که به حسابرسی ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده است، در حال حاضر آفلاین است. این شرکت با برجسته ترین صرافی های ارز دیجیتال مانند Binance، KuCoin و Crypto.com همکاری می کند.

اگرچه در زمان نگارش این مقاله هیچ اطلاعیه رسمی از سوی Mazar وجود نداشته است، بایننس تأیید کرده است که شرکت حسابرسی نشان داده است که به طور موقت کار با تمام مشتریان ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را متوقف کرده است.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که حادثه FTX باعث شد مردم اطمینان بیشتری داشته باشند که دیگر صرافی ها از هم نخواهند خورد. توضیح دادند:

“آنچه باعث ورشکستگی شد، شکست FTX در اطمینان از اینکه دارایی های صرافی بیشتر از بدهی هایش به مشتریانش است بود. من بیش از یک راه می خواهم.”

این شرکت گفت که قصد دارد در حال حاضر با سایر شرکت های حسابداری از جمله Big Four تماس بگیرد تا با آنها برای ارائه راه حل های فنی دیگر همکاری کند.

مربوط: سیلورگیت با دعوای طبقاتی بر سر معامله FTX-Alameda روبرو شد

در همین حال، طبق گزارش ها، شرکت حسابداری آرمانینو نیز خدمات حسابرسی ارزهای دیجیتال خود را پایان داده است. این شرکت با چندین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال از جمله OKX، Gate.io و صرافی FTX کار کرده است. نشریه خبری فوربس به نقل از یک منبع ناشناس گفت که این شرکت ممکن است پس از اینکه در یک دادخواست دسته جمعی به دلیل عدم کشف مسائل مربوط به FTX با فشار از سوی مشتریان غیر رمزنگاری مواجه شود. من گزارش دادم که وجود دارد

این شرکت حسابداری خدمات حسابرسی ارزهای دیجیتال خود را در سال 2014 راه اندازی کرد و خدماتی مانند اثبات آمادگی ممیزی و تأیید استیبل کوین را ارائه کرد. این خدمات در حال حاضر تقاضای بالایی دارند زیرا از بین رفتن FTX باعث شده است تا کاربران نسبت به پلتفرم های متمرکز معاملات ارزهای دیجیتال محتاط شوند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا