🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای جان بولینگر: “هیچ افزایش ناموفقی در بیت کوین (BTC) وجود ندارد”

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رشد قیمت بیت کوین (BTC) همچنان ادامه دارد و به نقطه عطف دیگری می رسد و به ۷۲۲۵۰ دلار رسیده است که رشد چشمگیر ۴.۷۹ درصدی از ابتدای هفته را نشان می دهد. در میان شور بازار که ترکیبی از حرص و ترس سرمایه‌گذاران را فراگرفته است، جان بولینگر، معامله‌گر و کارشناس مالی مشهور، مسیر قیمت ارز دیجیتال را بررسی کرد.

در یک تحلیل اخیر، بولینگر مشاهده کرد که برخلاف پیش‌بینی‌های قبلی‌اش، «رالی شکست‌خورده» در بیت‌کوین وجود نداشت. در عوض، او اشاره کرد که یک الگوی کلاسیک ردیابی BTC در امتداد باند بولینگر بالایی نگرانی‌های مربوط به عقب‌نشینی بالقوه را از بین می‌برد. این ارزیابی بازتاب احساسات قبلی اوست که در آن او به احتمال توقف صعودی در صورت ضعف خریداران بیت کوین اشاره کرد. با این حال، سناریوی مورد انتظار محقق نشد زیرا BTC مقاومت نشان داد و به حرکت صعودی متعهد باقی ماند.

اکنون تمرکز بر روی این است که آیا بیت کوین به مسیر خود در امتداد باندهای بولینگر ادامه می دهد یا خیر، که منجر به گمانه زنی در مورد پایداری افزایش قیمت فعلی می شود. با این حال، این سوال همچنان بی پاسخ مانده است زیرا بولینگر از انجام یک پیش بینی قطعی خودداری می کند.

""
منبع: نمای معاملاتی

ناظران به دقت نمودار قیمت بیت کوین را برای نشانه های گرم شدن بیش از حد مشاهده می کنند. هر گونه نقض فراتر از حد بالایی باندهای بولینگر به طور بالقوه نشان دهنده تغییر در پویایی بازار است. در حالی که تجزیه و تحلیل بولینگر بینشی در مورد رفتار بیت کوین ارائه می دهد، مسیر آینده این ارز دیجیتال نامشخص است.

اینکه آیا بیت کوین می تواند رشد خود را حفظ کند یا تسلیم فشارهای بازار شود، سوالی است که تنها زمان می تواند به آن پاسخ دهد. در حال حاضر، همه نگاه ها به چشم انداز همیشه در حال تغییر بازار ارزهای دیجیتال است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا