اخبار ارز دیجیتال

به گفته Blockchain.com، تجارت فروشی نیست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت خدمات مالی Blockchain.com تلاش‌های اخیر خود برای جمع‌آوری سرمایه را رد نکرده است، اما ادعاهای مربوط به فروش دارایی‌ها را رد می‌کند.

سخنگوی صرافی ارزهای دیجیتال و خدمات مالی Blockchain.com هر گونه تلاش برای فروش دارایی ها یا شرکت های تابعه را رد کرده است و در مورد تراکنش بالقوه با دیگر شرکت های ارز دیجیتال صحبت نکرده است.

بر اساس گزارشی به نقل از منابع ناشناس، مدیران شرکت درباره فروش بخشی از تجارت به دیگر شرکت‌های رمزنگاری، از جمله Coinbase، بین دسامبر و ژانویه بحث کردند. Blockchain.com این شایعات را رد کرد.

“کسب و کار Blockchain.com فروخته نخواهد شد. Blockchain.com خریدار دارایی است، نه فروشنده.”

با این حال، این شرکت در تلاش است تا سرمایه بیشتری را برای عملیات خود از اکتبر 2022 به بعد جذب کند، حتی با کاهش قابل توجه ارزش گذاری قبلی. بر اساس گزارش بلومبرگ، انتظار می رفت ارزش آن 4 میلیارد دلار باشد. یک دور بالقوه به Blockchain.com کمک می کند تا در میان بازار خرس ارزهای دیجیتال حرکت کند.

Blockchain.com تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه را رد نکرده است، اما ادعاهای مربوط به فروش دارایی‌ها را رد کرده است. بازوی سرمایه گذاری این شرکت اخیراً 80 درصد از سهام PolySign را فروخته است، یک استارت آپ متمرکز بر زیرساخت های موسسات مالی.

مربوط: در سال پس از FTX چه انتظاراتی از ارزهای رمزپایه باید داشت؟

حدود 110 کارمند Blockchain.com یا 28 درصد از کارکنان آن در ژانویه اخراج شدند. این تنها چند ماه پس از آن رخ می دهد که این شرکت در جولای 2022، 150 شغل خود را پس از از دست دادن 270 میلیون دلار وام به صندوق های تامینی ورشکسته، کاهش داد. سه فلش پایتخت (3AC).

Blockchain.com ادعا می کند که بیش از 37 میلیون مشتری تأیید شده در 200 کشور با 86 میلیون کیف پول دارد. در مارس 2022، شرکت ارزش خود را از 5.2 میلیارد دلار به 14 میلیارد دلار افزایش داد، پس از تأمین بودجه جدید به رهبری شرکت جهانی سرمایه گذاری خطرپذیر Lightspeed Ventures و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Baillie Gifford & Co.

بودجه قبلی شامل یک دور 300 میلیون دلاری سری C در مارس 2021 به رهبری DST Global Partners، Lightspeed Venture Partners و VY Capital، و 120 میلیون دلار از شرکت‌های مختلف سرمایه گذاری است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا