🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین (BTC) موجود نیست؟ آیا یک شوک عرضه در راه است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که بیت کوین به روند صعودی خود ادامه می دهد، جامعه یک نگرانی بزرگ ایجاد کرده است: پلتفرم های متعدد محدودیت هایی را در بیت کوین گزارش می کنند. خرید کنید بیت کوین

اما همانطور که یادداشت‌های انجمن از توییتر (X) و تأییدیه‌های منابع مختلف روشن می‌کنند، این نگرانی‌ها بی‌اساس هستند: بیت‌کوین در CashApp و پلتفرم‌ها و صرافی‌های خارج از بورس (OTC) همچنان در دسترس است. شوک عرضه ناگهانی وجود ندارد، اما این چه معنایی برای آینده بیت کوین دارد؟

مفهوم شوک عرضه بیت کوین از عرضه محدود ۲۱ میلیون ارز دیجیتال ناشی می شود. بیش از ۱۸ میلیون قبلا صادر شده و در گردش است. کمیاب بودن بیت کوین یکی از قابل ستایش ترین ویژگی های آن است. در جایی که تقاضا بسیار بیشتر از عرضه موجود است که به طور بالقوه باعث شوک عرضه و افزایش قیمت می شود.

BTCUSD
نمودار BTC/USDT از TradingView

اما با وجود کمبود، عرضه بیت کوین تمام نشده است. زیرساخت پلتفرم‌های OTC، صرافی‌ها و شبکه‌های همتا به همتا تضمین می‌کند که بیت‌کوین همچنان قابل معامله است. علاوه بر این، تقاضای پایدار که نشانگر مثبتی از سلامت بازار است، بدون ترس از انقراض فوری همچنان برآورده می شود.

با بررسی عملکرد قیمت بیت کوین در نمودار ارائه شده، به نظر می رسد که این ارز دیجیتال در یک روند صعودی است که توسط علاقه خرید قوی پشتیبانی می شود. نمودار نشان می دهد که بیت کوین به طور مداوم پایین ترین و بالاترین سطح را تنظیم می کند. این یک سیگنال صعودی است. میانگین‌های متحرک در یک الگوی صعودی با میانگین‌های کوتاه‌مدت بالاتر از میانگین‌های بلندمدت قرار می‌گیرند. این به طور معمول نشان می دهد که یک روند صعودی وجود دارد.

اقدام اخیر قیمت بیت کوین با نزدیک شدن RSI به منطقه اشباع خرید، افزایش شدیدی را نشان می دهد. این نشان دهنده تقاضای بالا و فشار خرید است، اما همچنین نشان می دهد که سرمایه گذاران باید مراقب عقب نشینی های احتمالی باشند زیرا ممکن است بازار نیاز به تثبیت سود داشته باشد.

در حالی که شبح یک شوک عرضه، داستان هیجان انگیزی را به داستان بیت کوین اضافه می کند، پویایی های فعلی بازار نشان می دهد که چنین رویدادی در آینده نزدیک نخواهد بود. «طلای دیجیتال» در دسترس کسانی است که می‌خواهند آن را بخرند، و کانال‌های توزیع طبق انتظار عمل می‌کنند، حتی با افزایش تقاضا.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا