🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا ADA ندارید؟ واکنش بنیانگذار Cardano به حذف ADA از New Grayscale Funding

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Grayscale Investments، یک شرکت پیشرو در مدیریت دارایی دیجیتال، اخیراً صندوق Grayscale Dynamic Income (GDIF) را معرفی کرد، اولین صندوق مدیریت فعال خود که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را برای ایجاد درآمد به اشتراک بگذارند.

با این حال، حذف دارایی کریپتو بومی کاردانو ADA از این صندوق، واکنش شدیدی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت و با واکنش چهره‌های برجسته، از جمله چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو مواجه شد.

صندوق جدید درآمد پویا Grayscale (GDIF) در ابتدا دارایی‌هایی برای ۹ بلاک چین خواهد داشت: Aptos (APT)، Celestia (TIA)، Coinbase Staked Ethereum (CBETH)، Cosmos (ATOM)، Near (NEAR)، Osmosis (OSMO)، Polkadot. (DOT)، SEI Network (SEI) و Solana (SOL).

ADA کاردانو علیرغم شناخت گسترده و اکوسیستم رو به رشدش در این لیست نیست.

چارلز هاسکینسونیکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار کاردانو نسبت به حذف ADA از صندوق ابراز ناامیدی و ناباوری کرد.

آیا ADA ندارید؟ او پرسید و در پاسخ به مقاله ای در مورد محصول جدید Grayscale، یک تصویر GIF از مردی غرق در باران، میم مورد علاقه اش، پست کرد.

غیبت ADA از صندوق Grayscale از پتانسیل یا ارزش آن به عنوان یک ارز دیجیتال نمی کاهد. کاردانو با پیشرفت‌ها و نوآوری‌های مستمر با هدف گسترش استفاده و گستردگی آن به گام‌های مهمی در توسعه خود ادامه می‌دهد. تمرکز آن بر دقت علمی، تحقیقات همتا، و مدیریت غیرمتمرکز، آن را در یک بازار شلوغ متمایز می کند.

کاردانو در صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ دیجیتال Grayscale و پلتفرم قرارداد هوشمند Ethereum Ex-Ethereum گنجانده شده است، که شانس آن را برای گنجاندن در صندوق جدید در ارتقاء بعدی افزایش می‌دهد. با این حال، زمان و احتمال این امر هنوز مشخص نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا