اخبار ارز دیجیتال

نیسان چهار علامت تجاری جدید web3 را برای فروش آزمایشی در Metaverse ثبت کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نیسان اخیراً چهار علامت تجاری جدید Web 3 را برای برندهای Infiniti، Nismo و Nissan ثبت کرده است.

برند خودروسازی ژاپنی نیسان برای چهار علامت تجاری جدید مرتبط با Web3 در ایالات متحده ثبت نام کرده است و به جدیدترین خودروسازی تبدیل شده است که تعهدات Web3 خود را افزایش داده است. در همین حال، بخش ژاپنی در حال تجربه فروش خودرو در متاورس است.

با توجه به ثبت نام تجاری نیسان در 7 مارس در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO)، پرونده جدید برندهای Infiniti، Nismo و Nissan این شرکت را پوشش می دهد.

پرونده های USPTO نشان می دهد که نیسان قصد دارد لباس مجازی، اتومبیل، سرپوش، کارت های تجاری، اسباب بازی، بلیط و یک بازار NFT برای تجارت و ضرب NFT ایجاد کند.

این شرکت همچنین برنامه‌هایی را برای یک سرویس تبلیغاتی Metaverse و سایر «سرویس‌های سرگرمی» که شامل ویدیوهای آنلاین، تصاویر، آثار هنری، بلیط‌ها، صدا، صدا، موسیقی و کارت‌های تجاری و NFT‌های پیشنهادی نیسان و نحوه انجام آن می‌شود، ارائه می‌کند. یک وب سایت با تمام اطلاعات در مورد راه اندازی کرد. آنها کار خواهند کرد

بر اساس این پرونده همچنین به عنوان “نرم افزار کامپیوتری غیر قابل دانلود برای استفاده به عنوان کیف پول دیجیتال” در نظر گرفته شده است.

یک نیسان را در متاورس تست کنید

8 مارس گذشته، نیسان ژاپن اعلام کرد در فروشگاه مجازی “Nissan Hype Lab”، ما در حال انجام یک “آزمایش نمایشی” سه ماهه هستیم که در آن شما می توانید در متاورس “تحقیق، مشاوره، تست رانندگی و خرید خودروهای نیسان” را انجام دهید.

نیسان هایپ لب منبع: نیسان

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: «در عین حال، امکان روش های جدید فروش وسایل نقلیه را بررسی خواهیم کرد.

این آزمایشی که از 8 مارس تا 30 ژوئن ادامه خواهد داشت، به مشتریان اجازه می دهد تا از طریق رایانه شخصی یا تلفن هوشمند به فروشگاه مجازی “24 ساعت شبانه روز” دسترسی داشته باشند. مشتریان می توانند آواتارهای سفارشی خود را ایجاد کنند و حتی در زمان های خاص با کارکنان فروش مجازی تعامل داشته باشند.

عکس تست درایو در آزمایشگاه نیسان هایپ.منبع: نیسان

بر اساس این اطلاعیه، مشتریان می توانند از طریق این دفتر فروش مجازی اقدام به سفارش خودرو و انعقاد قرارداد خرید کنند.

Nissan Hype Lab به کاربران اجازه می دهد تا خودروهای نیسان را در متاورس خریداری کنند.منبع: نیسان

نیسان هم همینطور قبل از در اکتبر 2022، پنج علامت تجاری برای مدل‌های خودروهای معروف مانند SKYLINE، Z و GTR ثبت کرد.

مایک کوندودیس، وکیل علامت تجاری در آن زمان گفت که ثبت نام تجاری خودرو به برنامه‌هایی برای رسانه‌های دارای پشتوانه NFT، بازارهای آنلاین NFT، کیف پول‌های دیجیتال، ضرب NFT، تجارت و نرم‌افزار ذخیره‌سازی مزرعه برنج اشاره دارد.

مربوط: امسال روی کاربردهای علامت تجاری NFT توسط شرکت های بزرگ تمرکز کنید

غول خودروسازی جنرال موتورز همچنین در پرونده های مربوط به NFT فعال بوده است و آخرین پرونده علامت تجاری خود در 16 فوریه ثبت شده است و برندهای شورولت و کادیلاک را پوشش می دهد.

خودروساز آمریکایی فورد موتور، سپتامبر گذشته ورود خود را به دنیای NFTs و Metaverse آماده کرد و 19 درخواست علامت تجاری را در برندهای بزرگ خودرو ثبت کرد.

علیرغم زمستان و بازار نزولی ارزهای دیجیتال، شرکت‌های چندملیتی برنامه‌های کاربردی علامت تجاری را تحت پوشش Web3، ارزهای رمزپایه، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس به کار می‌گیرند.

به گفته کوندودیس، سال 2022 شاهد رکورد ثبت تعداد ثبت علامت تجاری برای NFTها، متاورس ها و محصولات مرتبط با رمزنگاری خواهد بود.نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا