🚨 اخبار ارز دیجیتال

نیشاد سینگ می گوید چیزهای زیادی در مورد FTX در سال ۲۰۲۲ به یاد نمی آورد – آزمایش SBF

تیم دفاعی سام بنکمن فرید در ۱۶ اکتبر در پی سؤالات دادستان ها، نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX را مورد بازجویی قرار داد.

وکلایی که به نمایندگی از مدیر عامل سابق FTX سام “SBF” سام بنکمن فرید، نیشاد سینگ را مورد بررسی قرار می دهند و در مورد رویدادهایی که منجر به تحقیقات آلامدا با استفاده از سرمایه های صرافی های رمزنگاری می شود، بحث می کنند – اعمال فشار بر مدیر.

طبق گزارش دادگاه ۱۷ اکتبر، سینگ پذیرفته تحت بازجویی متقابل توسط مارک کوهن، وکیل SBF، او گفت که بین ژوئن و ژوئیه ۲۰۲۲ “خیلی چیزها” وجود دارد که او به خاطر نمی آورد. گزارش شده است که یکی از مدیران سابق FTX تا زمانی که مکالمه ای با مدیر ارشد فناوری سابق FTX، گری وانگ و توسعه دهنده سابق FTX آدام یدیدیا شنید، از اشکال نرم افزاری که مسئولیت آلامدا را اغراق آمیز می کرد، اظهار بی اطلاعی کرد.

سینگ بر اساس گزارشی در مورد تأثیر این اشکال گفت: «این یک ضرر ۸ میلیارد دلاری بود. “کارولین اسکرین شات نموداری را منتشر کرد که نشان دهنده شکسته شدن تعادل غیرقابل توضیح آلامدا در طول زمان بود، اما باگ آن را توضیح داد.”

بازجویی متقابل دفاع از سینگ دهمین روز از محاکمه جنایی SBF در نیویورک بود. Bankman Freed با هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری در FTX و Alameda روبرو است. سینگ در ۱۶ اکتبر شهادت داد که در جریان مشکلات مالی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ افکار خودکشی داشته است و نسبت به عدم شفافیت در استفاده Alameda از سرمایه مشتریان FTX برای سرمایه گذاری ابراز نگرانی کرد.

مربوط: مشتریان FTX می توانند تا اواسط سال ۲۰۲۴ ۹ میلیارد دلار به عنوان پرداخت خسارت دریافت کنند

انتظار می رود دادستان به فراخوانی شهود تا ۲۶ یا ۲۷ اکتبر ادامه دهد تا درباره رفتار مشکوک SBF و شرایط منتهی به فروپاشی FTX شهادت دهند و پس از آن تیم دفاعی قرار است نظریه خود را درباره پرونده ارائه کند. تا به امروز، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda، وانگ و یدیدیا و چندین مشتری سابق FTX همگی در دادگاه شهادت داده اند.

اولین محاکمه جنایی بانکمن آزاد قرار است در ماه نوامبر به پایان برسد. او در دادگاه دوم که قرار است در مارس ۲۰۲۴ آغاز شود، با پنج اتهام دیگر روبرو خواهد شد، اما او به همه اتهامات خود اعتراف کرده است.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا