🚨 اخبار ارز دیجیتال

نایک شکار کفش‌های ورزشی NFT «Airfolia» در فورتنایت را به اشتراک می‌گذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه، لوگوی SWOOSH، پلتفرم Web3 نایک در کنار آرم‌های Unreal Engine و بازی Fortnite اپیک گیمز ارائه می‌شود.

غول کفش و پوشاک نایک اشاره کرده است که ممکن است به زودی مجموعه ای از توکن های غیرقابل تعویض کفش های کتانی را در بازی آنلاین پرطرفدار اپیک گیمز Fortnite قرار دهد.

با توجه به اینکه Fortnite در ۳۰ روز گذشته بیش از ۲۴۲.۹ میلیون بازیکن فعال داشته است، طبق گفته Active Player، این حرکت به طور بالقوه می تواند فرصت بزرگی برای پذیرش Web3 توسط گیمرهای سنتی باشد.

در اطلاعیه‌ای در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی نایک در ۱۶ ژوئن، این شرکت گفت: «شکار نهایی کفش‌های کتانی در ۲۰ ژوئن آغاز می‌شود».

یک ویدیوی کوتاه همراه، لوگوی فورتنایت و لوگوی نایک ایر مکس را در جلو و مرکز در پس زمینه ای از ابرها در آسمان نشان می دهد.

سپس این ویدئو نام شکار کفش ورزشی، “Airfolia” را نشان می‌دهد و با نمایش لوگوی SWOOSH پلتفرم web3 نایک در کنار آرم Unreal Engine Epic Games به پایان می‌رسد.

در این مرحله جزئیاتی در دسترس نیست، اما اعضای جامعه NFT حدس می‌زنند که نایک ممکن است از Fornite Creative 2.0 برای ساخت بازی‌های مرتبط با NFT استفاده کرده باشد، که به کاربران اجازه می‌دهد اساساً بتوانند از دارایی‌های Fortnite برای ایجاد نقشه‌های بازی جزیره مجازی استفاده کنند. .

به یاد دارم که Fortnite اخیرا Fortnite Creative 2.0 را منتشر کرده است که دارای یک حالت نقشه خودسازی قدرتمند شبیه به ساخت بازی در ROBLOX است. شاید نایک از این حالت برای ایجاد بازی استفاده می کند دو سال پیش نایک نیز یک بازی با ROBLOX ساخت اما اینطور نبود. جفت شده با NFT[s] در آن زمان” دریافت کردم @clone_news_cn.

۱۰۰% تایید نشده است که NFT بخشی از Airphoria باشد یا خیر، اما مشارکت SWOOSH نشان می‌دهد که در کارت‌ها وجود دارد، و Epic Games نیز نسبت به بازی‌های NFT دوستانه است. من موضع خود را حفظ می‌کنم.

مربوط: حراج Sotheby’s “غاز” NFT دیمیتری سرنیاک از مجموعه ۳AC به قیمت ۶.۲ میلیون دلار

بخش NFT نایک اخیراً اقدامات خود را در فضای بازی سنتی افزایش داده است.

در ۱ ژوئن، .SWOOSH اعلام کرد که NFT های این شرکت در بازی های توسعه یافته توسط EA Sports، که در پشت فرنچایز ویژه موفق بازی های فوتبال فیفا قرار دارد، ادغام خواهند شد. با این حال، تایید نشده است که کدام بازی‌های EA Sports در نهایت شامل Nike NFT خواهند شد.

مجله: سازندگان NFT: “اوه خدای من، من آن را دیده ام!” – Coldie’s Snoop Dogg، Vitalik، McAfee NFTنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا