اخبار ارز دیجیتال

Nike NFT به بازی‌های EA SPORTS و میلیون‌ها طرفدار وارد می‌شود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

«خلاصه‌های مجازی» نایک در ماه‌های آینده در بازی‌های EA Sports ادغام خواهند شد.

در یک گام بزرگ به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال توسط گیمرهای جریان اصلی، پلتفرم توکن غیرقابل تعویض نایک (NFT) .Swoosh به زودی با بازی های EA Sports ادغام می شود و به طور بالقوه به کفش ها و پوشاک مجازی نایک اجازه می دهد در بازی ها ظاهر شوند.

نایک در بیانیه‌ای در تاریخ 1 ژوئن اعلام کرد که “محصولات مجازی” آن (به قول NFT) در ماه‌های آینده در بازی‌های EA Sports گنجانده می‌شود، اما نه نایک و نه الکترونیک آرتز (EA) نمی‌توانند هیچ تغییری در آن ایجاد کنند. هر بازی مشخص نیست که در عنوان گنجانده شود یا خیر. کالاهای مجازی نایک.

بازی‌های EA SPORTS شامل FIFA است که عنوان «محبوب‌ترین بازی» را در سال 2022 به دست آورد، و همچنین سری Madden NFL و سری NBA Live که همگی میلیون‌ها گیمر را به خود جذب می‌کنند. انتظار می رود Nike NFT یک افزونه پوشیدنی قابل تنظیم باشد که به بازیکنان امکان می دهد آواتار شخصیت ها را در بازی خریداری کرده و تغییر دهند.

ران فارس، مدیر کل استودیو مجازی نایک، گفت: «این همکاری به ما امکان می‌دهد تا تجربیات شگفت‌انگیز جدیدی را به جامعه .SWOOSH و پایگاه بزرگ طرفداران EA SPORTS بیاوریم.

نایک برای اولین بار از پلتفرم .swoosh NFT در نوامبر 2022 رونمایی کرد، اما مجموعه NFT تا اوایل سال 2023 منتشر نشد.

15 می بود که .Swoosh اولین مجموعه NFT خود را منتشر کرد، یک سری کفش مجازی به نام نیروی ما 1. این در سری کفش‌های کتانی نمادین Air Force One چندان ظریف نیست. طبق داده های Polygonscan، در زمان انتشار، بیش از 97000 کفش ورزشی NFT به کمتر از 53000 آدرس فروخته شده است.

مربوط: مجموعه NFT در سال 2023 با قیمت بسیار بالایی مواجه شد: خبرنامه Nifty، 24 تا 30 مه

در دسامبر 2021، نایک از طریق خرید کفش ورزشی مجازی و برند کلکسیونی RTFKT وارد متاورس شد. او همچنین دنیای مجازی نیکلند را راه اندازی کرد.

Swoosh از ابزارها و فناوری هایی مشابه RTFKT و Nikeland استفاده می کند، اما هر سه پروژه جداگانه ای از یک شرکت هستند.

سازندگان NFT: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز درباره ثروتمند شدن، ثروتمند شدن و دوباره ثروتمند شدن صحبت می کندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا