اخبار ارز دیجیتال

نوآور نیجریه ای اولین گره لایتنینگ فعال بیت کوین کشور را راه اندازی کرد

مگاسلی، مدیر نود، به کوین تلگراف گفت: گره لایتنینگ بیت کوین جدید نیجریه می تواند افراد را تشویق کند که «کنترل آینده مالی خود را در دست بگیرند» و از یک سیستم مالی «فاسد» رهایی یابند.

گره های شبکه لایتنینگ بیت کوین (BTC) در یکی از سخت ترین محیط های عملیاتی به این سیاره برخورد کردند. لاگوس، پایتخت پرجمعیت ترین کشور آفریقا، نیجریه، این هفته از گره لایتنینگ بیت کوین جدید استقبال کرد.

خاموشی های انرژی و برق به طور منظم در لاگوس اتفاق می افتد، بنابراین گره ها روی لپ تاپ های قدیمی با ژنراتورهای دیزلی کار می کنند.

یک لپ‌تاپ که یک دیزل ژنراتور مگاسلی و یک نود را اجرا می‌کند.منبع: Megathre

در گفتگو با Megathree از Cointelegraph، اولین گره لایتنینگ نیجریه در سال ۲۰۲۳ و اولین گره لایتنینگ فعال در این کشور (به دلیل غیرفعال بودن سایر گره ها)، Megathree دسترسی فوری و کم هزینه را به آفریقا خواهد آورد. دیدگاه خود را برای پرداخت پرداخت به آفریقا به اشتراک گذاشت. لوگاریتم.

۵۰ میلی‌ثانیه طول می‌کشد تا نور از زمین عبور کند، که سریع است، اما جهش‌های زیادی می‌توانند به این میلی‌ثانیه اضافه شوند، منتظر تکمیل پرداخت در POS هستند. و گاهی اوقات من آزرده می‌شوم.»

مگاسلی تمایل خود را برای انجام پرداخت‌های فوری و تا حد امکان به رایگان برای آفریقایی‌ها توضیح داد. Megasley افزود: «اگر هر دو بیت‌کوین‌کننده نیجریه و خرده‌فروشان نیجریه به گره‌های نیجریه متصل شوند، بهترین تجربه لایتنینگ را خواهیم داشت.

طبق خدمات کاوشگر Mempool و Amboss، اپراتور در حال حاضر تنها گره فعال در نقشه نیجریه است. با ایجاد یک گره فعال در نیجریه، اپراتور قصد دارد پرداخت های لایتنینگ را تا حد امکان برای آفریقایی ها در دسترس قرار دهد.

گره، شبکه رعد و برق، رعد و برق، نیجریه، آفریقا
الان رای بدهید!

وقتی از نودرونر در مورد اهمیت ایجاد شبکه گسترده ای از گره ها در سراسر جهان برای تسهیل پرداخت های بیت کوین پرسیده شد، گفت: “برای موفقیت بیت کوین، به چیزی بیش از شبکه های موجود نیاز دارد. این باید وسیله مبادله ای بهتر، آسان تر و سریع تر باشد. ما نیاز به ایجاد یک شبکه گسترده از گره ها در سراسر جهان برای تسهیل این پرداخت ها داریم.

Megasley همچنین به نوسانات قیمت بیت کوین و درک آن در آفریقا اشاره کرد.

“آفریقا پول پوسیده ای است که توسط افراد فاسد اداره می شود و به همین دلیل است که ما به بیت کوین نیاز داریم. این پول قدرت پول را از بین می برد.”

در واقع، پذیرش بیت‌کوین در کشورهایی که از فرانک آفریقای مرکزی استفاده می‌کنند، افزایش یافته است، که با کنفرانس‌ها و انجمن‌های بیت‌کوین که در سنگال و غنا برگزار می‌شوند، تقویت شده است. نیجریه نشانه‌های امیدوارکننده‌ای از پذیرش بیت‌کوین از جمله بحث ارزهای فیات نشان داده است، اما سیستم مالی قدیمی‌اش محدودیت‌های بیشتری را در سال ۲۰۲۳ اعمال می‌کند.

به عنوان مثال، طبق گفته دولت نیجریه ای ها در سال ۲۰۲۳ فقط می توانند ۴۴ دلار در هفته برای افراد و تا ۱۱۰۰۰ دلار برای مشاغل برداشت کنند. تلاش حذف تدریجی پول نقد بیت کوین هیچ محدودیت یا محدودیتی برای استفاده از آن ندارد. برای تجارت آزادانه در شبکه بیت کوین، کاربران به تلفن و اتصال اینترنت نیاز دارند. هیچ محدودیتی وجود ندارد

مربوط: بیت کوین، کورال کوین، جمهوری آفریقای مرکزی

ایجاد گره لایتنینگ بیت کوین در نیجریه گام مهمی در جهت افزایش دسترسی و پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر کشور و قاره است. در نهایت، مگاسلی امیدوار است که افراد و مشاغل آفریقایی را در کنترل آینده اقتصادی خود قرار دهد.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا